Mount & Blade II: Bannerlord PC ve Konsol için Tam Sürüm Onayı Aldı

11.06.2021 00:00 Mehmet Tandoğan

 
 
TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Mount & Blade II: Bannerlord hem PC hem de konsollar için çıkış yapacak. Hangi konsollar olduğu ve çıkış tarihi konusunda herhangi bir detay verilmedi. Oyun hem fiziksel hem de dijital olarak satışa sunulacak.
 
Mount & Blade II: Bannerlord, ilk olarak Mart 2020'de Steam üzerinden PC için Erken Erişim'de piyasaya sürüldü. Tam sürüm tarihi ilerleyen zamanlarda açıklanacak. 
 
KOch Media küresel iletişim yöneticisi Niklas Kaeding şunları dile getirdi: “Bu yaklaşan tam sürüm için TaleWorlds ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Mount & Blade II: Bannerlord, oyun topluluğu genelinde merakla beklenen bir oyundur. Ortaçağ ortamındaki benzersiz oyun karışımı, geçmişte başarılı bir formül olduğunu kanıtladı. Bu oyunu küresel perakendecilere ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.” 
 
Oyun hakkında

Mount & Blade II: Bannerlord, orta çağ savaş simülasyon ve rol-yapma oyunu olan Mount & Blade: Warband’in devamı niteliğindedir. 200 yıl öncesinde geçen, detaylı dövüş sistemini ve Kalradya dünyasını daha kapsamlı ele alır. Dağlardaki sığınakları talan edin, şehirlerin arka sokaklarında gizli suç imparatorlukları kurun ya da güç mücadelenizde savaş keşmekeşinin içine atılın. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mount & Blade II: Bannerlord Platformlar: PC Geliştirici: TaleWorlds Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 11 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran