Neil Gaiman, Sandman Dizisinin Korkunç Olacağını Söyledi

30.10.2020 21:59 Özgür Eroğlu

 
Neil Gaiman tarafından yaratılan, ilk sayısı 1988 yılında yayınlanan ve 10 kitaptan oluşan Sandman çizgi romanının bildiğiniz gibi bir dizi uyarlaması geliyor ve çekimleri de geçtiğimiz hafta başladı.
 
Çekimler başladı, ancak dizinin kadrosu hala belli değil. Yine de Neil Gaiman geçtiğimiz gün diziden birkaç ayrıntı paylaştı.
 
Söylediğine göre dizi kesinlikle korkunç olacak ancak Sandman çizgi romanları her türden hikayeler bulundurduğu için, sadece korkuyu değil, birkaç farklı türü de görecekmişiz. Ayrıca açıklamaya göre dizinin aynı çizgi romanlar gibi hikayelerden oluşacağı da onaylandı. 
 
Dizinin ilk sezonunun 11 bölümden oluşacağı biliniyor. İlk sezon ise çizgi roman serisinin ilk cildi Prelüdler ve Noktürnler'i ve biraz daha fazlasını konu alacak. Netflix'te yayınlanacak ancak yayın tarihi de bilinmiyor. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dizi Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Songs of Glimmerwick Oyunu Duyuruldu 22 Ocak Stillfront, 6Waves'i Satın Aldı 22 Ocak Witchfire, 2022'nin 4 Çeyreğinde Erken Erişim Olarak Yayınlanacak 22 Ocak Playstation Konsollarına Çıkış Yapacak Korku Oyunu In Nightmare, PC için Derecelendirildi 22 Ocak Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı 22 Ocak