Oynaması Ücretsiz The Division: Heartland ve The Division Mobil Oyunu Duyuruldu

06.05.2021 19:25 Gazali Çetinkaya

 
Ubisoft, The Division evrenini genişletiyor.

The Division: Heartland konsollar ve PC için duyuruldu. Red Storm Entertainment tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz spin-off oyun 2021 ya da 2022'de çıkış yapacak. Beta testlerine katılma şansı yakalamak için buradan kayıt yaptırabilirsiniz.
 
Ubisoft ayrıca The Division mobil oyununu ve romanını duyurdu. Mobil oyun hakkında detaylar daha sonraki bir tarihte paylaşılacak. Roman, The Division 2'deki olaylardan sonrasını konu alacak ve salgının ABD'nin farklı bölgelerini nasıl etkilediğine odaklanacak.
 
Yönetmenliğini Rawson Marshall Thurber'ın üstlendiği ve başrollerinde Jake Gyllenhaal ile Jessica Chastain'in bulunduğu Netflix The Division filminin yapımına devam ediliyor. The Division 2'nin bir sonraki büyük güncellemesi bu yılın sonlarında yayınlanacak ve yepyeni bir oyun modu ekleyecek.
 
The Division serisinin oyuncu sayısının 40 milyonu aştığı açıklandı.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Tom Clancy’s The Division 2 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Massive Entertainment Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran