PS5 İndirme Kuyruğu Hatasının Çözümü

20.11.2020 20:35 Gazali Çetinkaya

 
PlayStation 5, 12 Kasım'da ilk bölgelerde çıktığından bu yana çok sayıda kullanıcı oyunların indirme kuyruğunda takılması sorunu ile karşılaşıyordu ve konsolu fabrika ayarlarına sıfırlamak gerekiyordu.

Ask PlayStation resmi Twiiter hesabı bu sorunu yaşayanlar için geçici bir çözüm paylaştı.

En yeni sistem yazılımı güncellemesini kurduktan sonra konsolu güvenli modda başlatıp veritabanını yeniden oluşturmalısınız.
 
Konsolu güvenli modda başlatmak için:

- Güç düğmesine basarak konsolunuzu kapatın. Kapanmadan önce güç göstergesi birkaç saniye boyunca yanıp söner.
- Sistem kapandıktan sonra güç düğmesine tekrar basın ve düğmeyi basılı tutun. İki bip sesini duyduktan sonra düğmeyi bırakın: İlk bip sesini düğmeye bastığınız an, ikincisini ise yedi saniye sonra duyarsınız. - Kontrol cihazını USB kablosuyla bağlayın ve kontrol cihazındaki PS düğmesine basın.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 5 Platformlar: Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 12 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Cuphead DLC'si The Delicious Last Course 2021'e Ertelendi 14 Dk önce 2020 All-Star Etkinliği Katılımcıları Belirlendi! 1 Saat önce Steam Sonbahar İndirimi Başladı 1 Saat önce Watch Dogs: Legion Multiplayer 2021'in Başlarına Ertelendi 2 Saat önce PlayStation Plus Aralık 2020 Ücretsiz Oyunları 3 Saat önce