Pathfinder: Wrath of the Righteous'un Ana Tema Müziği Paylaşıldı

10.02.2020 00:51 Özgür Eroğlu

 
Geliştiriciliğini Owlcat Games'in yaptığı Pathfinder: Wrath of the Righteous geçtiğimiz ay duyurulmuştu ve oyun için bir bağış kampanyası düzenleneceği açıklanmıştı. Bağış kampanyası 4 Şubat'ta başladı ve ihtiyaç duydukları 300.00 dolara sade birkaç saat içinde eriştiler. 
 
Şu anda eriştiği bağış miktarı ise 863,396 dolar. Oyunun bağış kampanyası daha 30 gün boyunca devam edecek. Bağış kampanyası devam ederken de oyunun ana tema müziği paylaşıldı. Paylaşılan şarkı, serinin ilk oyununun müziklerini de yapan Dmitry V.Silantyev tarafından bestelenmiş.
 
Ana tema müziğini aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Geliştiricilerin bir sonraki hedefi 915.00 dolara ulaşıldığında oyuna hayvan yardımcılar eklemek olacak. Oyunun çıkış tarihi ise Haziran 2021 olarak planlandı ve PC için yayınlanacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Pathfinder: Wrath of the Righteous Platformlar: PC Geliştirici: Owlcat Games Dağıtıcısı: Owlcat Games Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PUBG Mobile Global Şampiyonası'nda 2. Hafta 2. Gün Karşılaşmaları Oynandı! 1 Saat önce Beşiktaş Esports, Valorant Takımını Duyurdu 1 Saat önce SYNTHETIK: Ultimate Switch, Xbox One ve PS4'e Geliyor 1 Saat önce Just Cause Serisinin Yaratıcısı Yeni Bir Oyun Geliştirme Stüdyosu Kuruyor 2 Saat önce Bandai Namco ve Aardman Animations Yeni Bir Ortaklığa Gitti 2 Saat önce