Phil Spencer: Yeni Banjo-Kazooie veya Conker Oyunu Rare'a Bağlı

17.10.2020 11:09 Gazali Çetinkaya

 
Banjo-Kazooie ve Conker'ın geri dönmesi Rare'a bağlı ve Xbox patronu Phil Spencer hangi oyunları istediğinizi bilmek istiyor.
 
Kotaku ile röportaj gerçekleştiren Phil Spencer "Çalışmak istedikleri oyunlar kararını stüdyolara bırakıyorum. Rare'a ve çalışmalarına çok büyük saygım var. Yeni şeyler oluşturmayı seviyorlar ve Sea of Thieves ile başarı yakaladılar. Everwild konusunda da çok heyecanlılar."
 
"Fakat Battletoads'a gelen tepkiler de iyiydi. Ortak stüdyo Dlala iyi iş çıkardı. Bu yüzden her zaman bir denge olduğunu düşünüyorum. Gelen kutum 'Her stüdyonun yeni IP yapmasına izin verin' ve 'Crimson Skies and Blinx'i neden geri getirmediniz' mesajları ile dolu."
 
Geçtiğimiz yıl Banjo-Kazooie'nin Super Smash Bros. Ultimate indirilebilir içerik karakteri olmasından sonra Banjo-Kazooie karakter sanatçısı Steve Mayles ve Conker's Bad Fur Day ile Rusty Pup yaratıcısı Chris Seavor, Rare'ın klasik serilerinin geri döneceğine inandığını belirtmişti.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox Series X Platformlar: Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Platform Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tropico 6, Surviving the Aftermath ve Griftlands Switch'e Geliyor 10 Dk önce Haftalık Oyun Önerisi 30: GONNER 2 27 Dk önce Yeni PlayStation App Bugün Çıkıyor 46 Dk önce Halo: Infinite Yönetmeni Chris Lee Projeden Ayrıldı 1 Saat önce AMD, Radeon RX 6000 Serisi Ekran Kartlarını Duyurdu 2 Saat önce