Planet Alpha PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

12.03.2018 23:03 Gazali Çetinkaya

 
   Yayıncı Team17 ve Danimarkalı bağımsız geliştirici Planet Alpha ApS atmosferik side-scrolling platform macera oyunu Planet Alpha'yı video eşliğinde duyurdu.

   Planet Alpha 2018'in üçüncü çeyreğinde PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak.
 

Gizem ve tehlikelerle dolu, güzel bir uzaylı dünyası: PLANET ALPHA. Amansız düşmanlar tarafından kovalanırken hayatta kalabilmek için gecenin ve gündüzün gücünden faydalanmalısın. 
 
Uzaylı bir dünyada mahsursun...
 
Uyandın ve kendini yabancı bir uzaylı dünyasında buldun. Yaralı, yalnız ve çıkmaza düşmüş bir halde bu yabancı diyarı geziyorsun, etkileyici ve çeşitli bölgeleri keşfederken hayatta kalmaya çalışıyorsun.
 
Gündüz ve Gecenin Gücü
 
PLANET ALPHA dünyası güneş döngüsünden etkileniyor ve ilerlerken eşsiz bir yeteneği keşfediyorsun; günün vaktini değiştirebiliyor ve bunu kendi avantajın için kullanabiliyorsun.
 
PLANET ALPHA'nın Gizemlerini Ortaya Çıkar
 
Eşsiz bir dünyayı keşfet ve hikayenin parçalarını birleştir. PLANET ALPHA'da neler keşfedeceksin? 

 
   Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Planet Alpha Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Planet Alpha ApS Dağıtıcısı: Team17 Tür: Platform Çıkış Tarihi: 4 Eylül 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Life is Strange 2 Çıkış Fragmanı 2 Saat önce Devil May Cry 5 PC Sistem Gereksinimleri 2 Saat önce Red Dead Redemption 2'de Birinci Şahıs Modu Bulunacak 4 Saat önce Marvel's Spider-Man İlk Üç Gününde 3.3 Milyon Adet Sattı 5 Saat önce Achtung! Cthulhu Tactics PC için 4 Ekim'de Çıkacak 8 Saat önce