Planet Alpha PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

12.03.2018 23:03 Gazali Çetinkaya

 
   Yayıncı Team17 ve Danimarkalı bağımsız geliştirici Planet Alpha ApS atmosferik side-scrolling platform macera oyunu Planet Alpha'yı video eşliğinde duyurdu.

   Planet Alpha 2018'in üçüncü çeyreğinde PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak.
 

Gizem ve tehlikelerle dolu, güzel bir uzaylı dünyası: PLANET ALPHA. Amansız düşmanlar tarafından kovalanırken hayatta kalabilmek için gecenin ve gündüzün gücünden faydalanmalısın. 
 
Uzaylı bir dünyada mahsursun...
 
Uyandın ve kendini yabancı bir uzaylı dünyasında buldun. Yaralı, yalnız ve çıkmaza düşmüş bir halde bu yabancı diyarı geziyorsun, etkileyici ve çeşitli bölgeleri keşfederken hayatta kalmaya çalışıyorsun.
 
Gündüz ve Gecenin Gücü
 
PLANET ALPHA dünyası güneş döngüsünden etkileniyor ve ilerlerken eşsiz bir yeteneği keşfediyorsun; günün vaktini değiştirebiliyor ve bunu kendi avantajın için kullanabiliyorsun.
 
PLANET ALPHA'nın Gizemlerini Ortaya Çıkar
 
Eşsiz bir dünyayı keşfet ve hikayenin parçalarını birleştir. PLANET ALPHA'da neler keşfedeceksin? 

 
   Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Planet Alpha Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Planet Alpha ApS Dağıtıcısı: Team17 Tür: Platform Çıkış Tarihi: 4 Eylül 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
2018 All-Star Etkinliğinin 1'e 1 Turnuvasını Caps Kazandı 21 Dk önce ESL Pro Lig Sezon 8'in Şampiyonu Astralis Oldu! 48 Dk önce Beyond Good and Evil 2 için Yeni Oynanış Görüntüleri Yarın Yayınlanacak 09 Aralık ESL Pro Lig Sezon 8 Turnuvasında Finalin Adı: Astralis ve Liquid! 09 Aralık Kinda Funny Games Showcase 2018'deki Duyurular ve Fragmanlar 08 Aralık