Rainbow Six Siege'e 6. Yılda da Türk Operatör Gelmiyor

22.02.2021 00:59 Gazali Çetinkaya

 
Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege'in gelecek planlarını paylaştı.
 
6. yıl yol haritasına göre birinci sezon Arjantin'den saldırı operatörü Santiago “Flores” Lucero, ikinci sezon Nakoda'dan, üçüncü sezon Hırvatistan'dan ve dördünü sezon İrlanda'dan yeni bir operatör içerecek.
 
Her sezon ile birlikte ayrıca harita güncellemeleri, yeni arcade modlar, sezonluk etkinlikler ve oynanış özellikleri de eklenecek. Harita güncellemelerinde birinci sezon Hudut, ikinci sezon Favela, üçüncü sezon birçok haritada küçük düzenlemeler ve dördüncü sezon Avustralya Çölleri.
 
Birinci sezon Crimson Heist ile birlikte başlayarak bundan sonraki tüm operatörler artık Battle Pass ile açılacak. Year Pass olayı bitiyor. 10 dolar ve dört sezon için toplamda 40 dolar olacak Battle Pass yeni operatöre ilk günden erişim sunacak ve kozmetik içerikler bulunacak. Battle Pass ile ilgilenmeyenler iki hafta sonra yeni operatörü 25,000 Renown veya 600 R6 Credit ile alabilecek.
 
Ubisoft ayrıca Tom Clancy's Rainbow Six Siege'e Resident Evil ile Rick and Morty temalı kozmetikler geleceğini duyurdu. Zofia için Jill Valentine'ın orijinal STARS kostümü yolda. Oyunun sanat yönetmeni Alex Karpazis, başka bir Resident Evil ortaklığı üzerinde daha çalışıldığını belirtti. Bu ve Rick and Morty ortaklığı hakkında daha fazla bilgi sonraki bir tarihte açıklanacak.
 
Mythic Games tarafından geliştirilen Tom Clancy's Rainbow Six Siege masa oyunu bu yaz piyasaya sunulacak.
 
6. yıl geliştirici panelinin tekrarını aşağıdaki oynatıcıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Rainbow Six: Siege Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: FPS Çıkış Tarihi: 1 Aralık 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 32 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation State of Play Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 1 Saat önce Halo Infinite Yeni Ekran Görüntüleri 2 Saat önce Square Enix İki Tane Mobil Final Fantasy VII Oyunu Duyurdu 2 Saat önce Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için Duyuruldu 6 Saat önce Deathloop - Oynanış Fragmanı 3: Déjà Vu 6 Saat önce