Relayer'ın Dünya Çapındaki Çıkış Tarihi Açıklandı

24.12.2021 10:50 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Clouded Leopard Entertainment, strateji RPG oyunu Relayer'ın dünya çapında 24 Mart 2022'de PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacağını duyurdu. Batıda, dijital standart sürüm 59,99 Dolar, dijital premium sürüm ise 74,99 Dolar olacak.
 
Tüm sürümler, İngilizce ve Japonca seslendirmenin yanı sıra İngilizce, Japonca, Korece ve Geleneksel Çince altyazıları destekleyecek. İleride Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca dillerinin de eklenmesi planlanıyor.
 
2049 yılında, insanlık sonunda akıllı yaşamla tanışır. Aynı zamanda, eski bir uzaylı uygarlığının keşfi, benzersiz güçlere sahip insanlar olan Starchildren için kaderin çarklarını harekete geçirir.

Ay'ın yüzeyinde bulunan bir koloni olan Artemis'te iki genç kadının yolları kesişir. 2051 yılında ise asıl hikayemiz başlar. 
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Relayer Platformlar: PS4 Geliştirici: Kadokawa Corporation Dağıtıcısı: Kadokawa Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 24 Mart 2022
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Diablo III 65 Milyon Oyuncuya Ulaştı 2 Saat önce Korku Oyunu The Chant Sonbaharda Çıkış Yapacak 2 Saat önce Platform Oyunu MultiVersus için Sinematik Fragman Yayınlandı 5 Saat önce Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı 5 Saat önce Türkiye Oyun Sektörü Büyümeye Devam Ediyor 8 Saat önce