S.T.A.L.K.E.R. 2 PS5'e Gelecek Mi?

02.05.2021 15:41 Gazali Çetinkaya

 
S.T.A.L.K.E.R. 2 sadece Xbox Series ile PC için duyuruldu ve oyunun ileride PlayStation 5'e gelip gelmeyeceği merak konusu.
 
GamingBolt sitesine konuşan geliştirici GSC Game World, şimdilik PlayStation 5 versiyonu için bir planlarının olmadığını ve Microsoft ile yaptıkları görüşmeler sonucunda Xbox Game Pass dahil olmak üzere bazı iyi fırsatlar gördüklerini belirtti. Oyun konsolda ilk günden Xbox Game Pass'e dahil olacak.
 
Sızdırıldığı iddia edilen Microsoft dokümanları ise oyunun PlayStation 5'e geleceğini işaret ediyor.
 
Apple ile Epic Games arasında devam eden davanın bir parçası olan ve Ağustos 2020 tarihli olan bu dokümanlarda S.T.A.L.K.E.R. 2'nin üç ay boyunca konsol özel oyunu olacağı yazıyor. Yani oyun çıkış yaptıktan üç ay sonra PlayStation 5'e gelebilir.
 
Dokümanlarda oyunun tahmini çıkış tarihi için 2021'in dördüncü çeyreği denmiş. Oyunun henüz resmi bir çıkış tarihi yok.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
S.T.A.L.K.E.R. 2 Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: GSC Game World Dağıtıcısı: GSC Game World Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 58 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur's Gate: Dark Alliance 20 Mayıs'ta Switch'e Geliyor 18 Mayıs Divinity: Original Sin 2 iPad için Çıktı 18 Mayıs CD Projekt RED, The Witcher 2'nin 10. Yıl Dönümünü Hediyelerle Kutluyor 18 Mayıs Hollow Knight: Silksong Geliştiricisi E3 2021'de Duyuru Yapmayı Planlamıyor 18 Mayıs Ancestors: The Humankind Odyssey Bir Milyondan Fazla Sattı 18 Mayıs