Scarlet Nexus 25 Haziran'da Çıkacak

18.03.2021 18:49 Gazali Çetinkaya

 
Bandai Namco, aksiyon rol yapma oyunu Scarlet Nexus'un çıkış tarihini duyurdu.

25 Haziran'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

PlayStation Store'da standart sürüm 499,00 TL ve deluxe sürüm 604,00 TL. Xbox Store'da standart sürüm 299,00 TL ve deluxe sürüm 374,00 TL. Steam'de henüz ön siparişe açılmadı.
 
Bandai Namco ayrıca Scarlet Nexus'u baz alan anime dizisinin yolda olduğunu açıkladı. Yapımcılığını Sunrise'ın üstlendiği anime dizisi bu yaz yayınlanacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Çok uzak bir gelecekte, insan beyninde kişilere ekstra duyu yeteneği veren ve bildiğimiz dünyayı değiştiren psiyonik bir hormon keşfedildi. İnsanlık bu yeni döneme girince, Others diye bilinen ve insan beynine açlık duyan dengesiz mutantlar gökyüzünden inmeye başladı. Geleneksel saldırı yöntemlerine direnen bu ezici tehdide karşı koymak ve insanlığı kurtarmak adına üst düzey önlemler alınması gerekiyordu. Psiyonikler olarak bilinen güçlü duyu yeteneğine sahip olanlar, göklerden gelen bu saldırıdan kurtulmamız için tek şansımızdı. O zamandan beri psiyonikler, yetenekleri gözlenerek insanlığın son savunma hattı olan Other Suppression Force'a (OSF) alınıyor.

Bu ikili hikâyede, macerana prestijli politik bir aileden gelen enerjik asker Yuito Sumeragi veya gücü ve yetenekleri sebebiyle OSF içerisinde adı çıkmış gizemli yetenek avcısı Kasane Randall ile başla. SCARLET NEXUS'ta, hikâyenin tamamını ve teknoloji ile psişik yetenekler arasında sıkışıp kalan Brain Punk geleceğinin sırlarını ancak farklı deneyimleri birbirleriyle karşılaştığında açığa çıkarabileceksin. 


Kasane fragmanı:
 
 
Anime fragmanı:
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Scarlet Nexus Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Bandai Namco Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
NVIDIA GeForce RTX 3080'de Halo Infinite 4K/Ultra Ekran Görüntüleri 1 Dk önce The Legend of Zelda Wind Waker Unreal Engine Videosu 1 Saat önce Yeni Resident Evil Village Modu Chris Redfield'ı Bruce Willis ile Değiştiriyor 1 Saat önce Diablo 2 için Median XL Moduna Yeni Güncelleme Geliyor 1 Saat önce Nippon Ichi Software Yeni Oyunu için Web Sitesi Kurdu 1 Saat önce