Shakedown: Hawaii 15 Aralık'ta PS5'e Geliyor

12.12.2020 13:29 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Vblank Entertainment, 16-bit açık dünya aksiyon oyunu Shakedown: Hawaii'nin 15 Aralık'ta PlayStation 5 için çıkış yapacağını duyurdu.
PlayStation 4, PlayStation 3 veya PS Vita versiyonlarından birine sahip olan kullanıcılar PlayStation 5 versiyonunu ücretsiz indirebilecek.

Oyun PlayStation 5'te Platin dahil yeni kupalar içerecek ve DualSense kontrolcüsünün uyarlanabilir tetikler ve dokunsal geribildirim özelliklerinden faydalanacak.
 
Yeni kupaların / başarımların PC versiyonuna da ekleneceği belirtildi.
 
Shakedown: Hawaii ilk olarak Mayıs 2019'da PlayStation 4, Switch, PS Vita ve Epic Games Store için çıkışını gerçekleştirmişti. Daha sonra Eylül 2019'da 3DS, Temmuz 2020'de Wii, Ağustos 2020'de PlayStation 3 ile Wii U, Ekim 2020'de Steam'e geldi.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Shakedown: Hawaii Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Vblank Entertainment Dağıtıcısı: Vblank Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 7 Mayıs 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
AEW: Fight Forever için Yeni Bir Fragman Videosu Yayınlandı 2 Saat önce Yarış Oyunu Wreckreation Konsollar ve PC için Duyuruldu 2 Saat önce Stuntfest: World Tour için Yeni Fragman Videosu Yayınlandı 2 Saat önce Lethal Honor: Order of the Apocalypse PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu 2 Saat önce PlayStation, PC Oyunlarına Özel Yeni Web Sayfasını Yayınladı 3 Saat önce