She-Hulk Dizisinin Yönetmeni Belli Oldu, Çekimlerin Şubat 2021'de Başlaması Bekleniyor

16.09.2020 12:29 Özgür Eroğlu

 
2008 yılında Iron Man ile başlayan Marvel Sinematik Evreni, Disney'in Marvel evreni için yapacağı diziler ile birlikte biraz daha genişleyecek. Tamamı Disney+'a özel olarak yayınlanacak dizilerden biri de She-Hulk dizisi.
 
Dizi için bilgiler yavaş yavaş paylaşılmaya başladı. Geçtiğimiz mayıs ayında dizinin senaryosunun tamamlandığını öğrenmiştik. Şimdi de diziyi kimi yöneteceğini öğrendik. She-Hulk dizisinin yönetmenliğini It's Always Sunny in Philadelphia , Brooklyn Nine-Nine  ve Shameless gibi dizilerde yönetmenlik yapan Kat Coiro üstlenecek.
 
Ayrıca ciddi bir söylentiye göre dizinin çekimlerine Şubat 2021'de Atlanta'da başlanılması planlanıyor. Hala başrolde yani She-Hulk rolünde kimi göreceğimizi bilmiyoruz.
 
Dizi 2022 yılında Disney+ üzerinden yayınlanacak. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Marvel'ın Dizi ve Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Marvel Dağıtıcısı: Marvel Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları 6 Milyonu Aştı, Serinin Toplam Satışları 50 Milyon 1 Saat önce Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu 4 Saat önce Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı 4 Saat önce Monster Hunter Rise 43 Dakikalık Oynanış Videosu 5 Saat önce Hyrule Warriors: Age of Calamity ‘Şampiyonlar Birleşin!’ Fragmanı ve 14 Dakikalık Oynanış Videosu 5 Saat önce