Simon Pegg, The Mandalorian Dizisinde Oynamak İstediğini Açıkladı

25.05.2020 12:32 Özgür Eroğlu

 
Disney+ için yayınlanan The Mandalorian dizisinin ilk sezonu, geçtiğimiz yılın sonlarında yayınlandı. İkinci sezon için hazırlıklar da son hızıyla devam ediyor. Dizinin ikinci sezonunda birçok yeni oyuncu diziye katıldı. Katılmak isteyen oyuncular da bulunuyor. Bunlardan biri de Simon Pegg.
 
Cornetto Trilogy, Mission Impossible ve Star Trek filmlerinden tanınan başarılı İngiliz oyuncu Simon Pegg, The Mandalorian dizisinde olmak istediğini açıkladı. Hatta tam olarak Dengar karakteri ile bulunmak istediğini açıkladı. Simon Pegg, Dengar karakterini daha önce Clone Wars animasyonunda seslendirmişti.
 
Umuyoruz Simon Pegg'in bu isteği gerçekleşir ve Dengar karakterini Simon Pegg'in oyunculuğu ile diziye eklerler. The Mandalorian'ın ikinci sezonu bu yılın Ekim ayında yayınlanacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Star Wars'un Film ve Dizi Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Star Wars Dağıtıcısı: Star Wars Tür: bilim kurgu macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Yaz Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı 6 Saat önce Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak 13 Temmuz LEGO NES Seti Geliyor 13 Temmuz Çizgi Roman Önerisi: Silver Surfer - Ağıt 13 Temmuz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor! 13 Temmuz