Solo: A Star Wars Story'nin Devamı İçin Herhangi Bir Çalışma Yapılmıyor

01.04.2020 17:01 Özgür Eroğlu

 
2015 yılında başlayan yeni Star Wars üçlemesi dışında bildiğiniz gibi iki tane de yine Star Wars evreninde geçen filmler yayınlandı. Bunlardan biri Rogue One, diğeri ise serinin en önemli karakterlerinden Han Solo'nun gençliğini anlatan film Solo: A Star Wars Story.
 
Rogue One'ın hikayesinin geçtiği dönem gereği, devamının gelmeyeceği belliydi. Han Solo filminde de en sonda gösterilen sahne yüzünden izleyicilerin devamının geleceğini düşünmüş olabilir. Ancak filmin yazarlarından olan Jon Kasdan, şu anda kimsenin bir Han Solo filmi ile ilgili çalışma yapmadığını açıkladı.
 
Bu Tweet'ten sonra devam filminin kesinlikle gelmeyeceğini söyleyemeyiz. Ancak yakın bir zamanda gelmeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Solo: A Star Wars Story 2018 yılında vizyona girmişti.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Star Wars'un Film ve Dizi Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Star Wars Dağıtıcısı: Star Wars Tür: bilim kurgu macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Söylentiye Göre Hawkeye Dizisinde Madame Masque Karakteri Bulunacak 28 Eylül The Lord of The Rings Dizisinin Çekimleri Tekrar Başladı 28 Eylül Enola Holmes Filminden Kamera Arkası Görüntülerin Bulunduğu Bir Video Paylaşıldı 28 Eylül Teslagrad 2 Duyuruldu 28 Eylül FIFA 21 Oyun Müzikleri 28 Eylül