Sony Interactive Entertainment ile Firewalk Studios AAA Multiplayer Oyun için Ortaklıklarını Duyurdu

22.04.2021 19:58 Gazali Çetinkaya

 
Sony Interactive Entertainment ve Firewalk Studios, yepyeni bir AAA multiplayer oyun için ortaklıklarını duyurdu.

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciliğini ProbablyMonsters bünyesindeki Firewalk Studios üstlenecek. İki yıldır birlikte çalışıyorlar.

Oyunun çıkış tarihi ve detayları henüz paylaşılmadı.
 
Firewalk Studios 2018'de kuruldu ve önceden Destiny ile Halo üzerinde çalışmış tecrübeli geliştiricilerden oluşuyor. Stüdyo patronu Tony Hsu (eskiden Activision'da Destiny'nin genel müdürü ve kıdemli başkan yardımcısı) ve baş yapımcısı Elena Siegman (eskiden Harmonix, Irrational Games ve Bungie'de görev aldı).
 
Belirtilene göre Firewalk Studios elinde bulundurduğu bu tecrübe ve uzmanlık ile harika oynanış temellerine ve ilham verici sanat tasarımlarına sahip zengin multiplayer oyun deneyimi sunmaya odaklanacak.
 
PlayStation Studios patronu Hermen Hulst ise "ProbablyMonsters, sektörün tecrübeli isimlerinden fevkalade bir ekip oluşturdu ve geliştirdikleri orijinal multiplayer oyun, portföyümüze heyecan verici bir eklenti olacak. Platformumuzda çok çeşitli oyun deneyimleri sunmaya kararlıyız." diye belirtti.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 5 Platformlar: Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 11 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur's Gate: Dark Alliance 20 Mayıs'ta Switch'e Geliyor 2 Saat önce Divinity: Original Sin 2 iPad için Çıktı 2 Saat önce CD Projekt RED, The Witcher 2'nin 10. Yıl Dönümünü Hediyelerle Kutluyor 2 Saat önce Hollow Knight: Silksong Geliştiricisi E3 2021'de Duyuru Yapmayı Planlamıyor 3 Saat önce Ancestors: The Humankind Odyssey Bir Milyondan Fazla Sattı 3 Saat önce