Söylenti: Gears of War Collection Bu Yıl Piyasaya Sürülecek

16.05.2022 11:42 Mehmet Tandoğan

 
 
XboxEra gazetecisi Nick Baker, son yapılan XboxEra Podcast'inde Microsoft'un Halo: The Master Chief Collection'a benzer bir koleksiyon üzerinde çalıştığını iddia ediyor. Baker bu koleksiyon sürümünün bu yıl piyasaya sürüleceğini öne sürüyor.
 
Baker ek olarak şunları söylüyor: "Bir süre önce bir söylenti vardı. Halo: The Master Chief Collection sürümüne benzer başka bir Microsoft franchise'ı olduğunu işittim. Bu koleksiyon sürümünün 2022 yılı içerisinde geleceğine inanıyorum. Belki de bir canlı yayın etkinliği esnasında bizlere duyururlar."
 
Halo: The Master Chief Collection'da olduğu gibi Gears of War Collection sürümü içerisinde birden fazla Gears of War oyunu yer alacak. Söylentiler doğruysa bunun duyurusunun 12 Haziran'da gerçekleştirilecek olan Xbox & Bethesda Games Canlı Yayın Etkinliği'nde yapılması muhtemel.
 
Bu etkinlikte, Xbox Game Studios, Bethesda Softworks ve dünya çapındaki ortaklardan gelecek oyunlar yer alacak. Bunun yanı sıra Xbox ekosistemine yakında gelecek olan oyunlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi sunacak. 
 
Podcast videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Gears of War Platformlar: PC XBOX 360 XBOX ONE Geliştirici: People Can Fly Dağıtıcısı: Microsoft Tür: TPS Çıkış Tarihi: 11 Haziran 2007
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 13 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 2 Saat önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 2 Saat önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz