Söylenti: Xbox ve Bethesda Birden Fazla Disney Oyunu Üzerinde Çalışıyor

12.05.2022 13:26 Mehmet Tandoğan

 
 
Geçtiğimiz yıllarda son Wolfenstein oyunlarının arkasındaki stüdyo olan MachineGames, orijinal bir hikayeye sahip yeni bir Indiana Jones oyunu geliştirdiğini duyurmuştu. Şimdi yeni bir söylenti, Indiana Jones'un yanı sıra yeni Disney oyunlarının geliştirildiğini belirtiliyor. 
 
eSports yorumcusu Joey McDermott'ın belirttiğine göre Microsoft ve Bethesda, yeni Disney oyunu - oyunları üzerinde çalışıyor. McDermott, Twitter üzerinden yayınladığı bir gönderiyle bu söylentiyi detaylandırıyor.
 
McDermott gönderisinde şunları belirtiyor: "Hangi oyunun önce çıkış yapacağını bilmiyorum. Ancak Xbox ve Bethesda, şu anda birden fazla Disney projesini yürütüyor. Kaynağımı soracak olursanız, Microsoft'un Zenimax ve Bethesda satın alımını daha önceden sızdıran kaynak ile aynı."
 
Şu anda hangi Disney oyunları üzerinde çalışıldığı bilinmiyor. Microsoft, Bethesda veya Disney'den bu söylentilere karşılık resmi bir açıklama gelene kadar beklememiz gerekiyor. Çoğu söylenti projeler her ne kadar doğru çıksa da büyük beklentiler içerisine girmemekte fayda var.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Microsoft Platformlar: PC Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Yazılım Çıkış Tarihi: 4 Nisan 2001
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Diablo III 65 Milyon Oyuncuya Ulaştı 3 Saat önce Korku Oyunu The Chant Sonbaharda Çıkış Yapacak 3 Saat önce Platform Oyunu MultiVersus için Sinematik Fragman Yayınlandı 6 Saat önce Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı 6 Saat önce Türkiye Oyun Sektörü Büyümeye Devam Ediyor 9 Saat önce