Stalker 2'nin ilk geliştirme aşaması görüntüleri sızdırıldı

16.03.2023 17:34 Mehmet Tandoğan

 
 
Geçtiğimiz günlerde bir Rus hacker grubu 30 GB'lık veriyi ellerinde tuttuğunu ve Stalker 2 geliştirici ekibi GSC Game World'ü tehdit ettiğinden bahsetmiştik. Şimdi ise yavaş yavaş internete bazı detaylar sızmaya başladı. Hacker grubu verilen taahhütlerin yerine getirilmediği taktirde bu verileri internete dağıtmakla tehdit etmişti.
 
Stalker 2'nin WIP görüntüleri sızdırıldı
 
 
 
Uzun bir süredir beklenen açık dünya nişancı hayatta kalma oyunu Stalker 2 talihsizlik yaşamaya devam ediyor. Ukrayna merkezli ekip, Rus savaşıyla beraber başka ülkelere - bölgelere taşınmış, oyunun gidişatı sekteye uğramıştı. Şimdi ise bu süreci etkileyecek bir durum ile karşı karşıya.
 
Geldiğimiz noktada oyunun WIP (work in progress - devam eden çalışma) görüntüleri sızdırıldı. Oyunun bu görüntüleri geliştirmenin ilk aşamalarını temsil ediyor dolayısıyla çok iyi görüntüler ve detaylar beklemeyin. 
 
Doğrusal olmayan bir hikayeyi bizlere sunacak olan ve seçimlerinizin hem kısa vadeli sonuçları hem de geniş sonuçları olacağı Stalker 2 nin oynanış görüntülerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 
 
- Stalker 2 oynanış görüntüleri
 
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştiriliyor ve başlangıçta 2022 yılı içerisinde çıkış yapması planlanıyordu. 2022'de çıkması beklenen oyunun şu anda 2023 yılı içerisinde planlanıyor ancak oyunun 2024 yılına sarkma ihtimali de oldukça yüksek.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
STALKER 2: Heart of Chernobyl Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: GSC Game World Dağıtıcısı: GSC Game World Tür: hayatta kalma korku Çıkış Tarihi: 28 Nisan 2022
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
League of Legends'da Mevsimin En İyisi 1 Nisan'da Belli Oluyor! 24 Mart Tekken 8 için Jack-8 oynanış fragmanı yayınlandı 24 Mart The Expanse: A Telltale Series için sahne arkası videosu yayınlandı 24 Mart Resident Evil 4 Remake ücretsiz DLC'si The Mercenaries 7 Nisan'da geliyor 24 Mart AMD Radeon Grafik Kartları için Resident Evil 4 odaklı sürücü yayınlandı 24 Mart
Forumdan Konular
DH'den Haberler