Street Fighter 6 için World Tour Açılış Sinematiği Yayınlandı

17.09.2022 13:12 Mehmet Tandoğan

 
 
Capcom, Street Fighter 6 için World Tour modunun açılış sinematiğini yayınladı. Açılış sinematiği, Street Fighter 6'nın ilk yayınlandığı zamanda sunacağı 18 karakterin çizimlerini içeriyor. Bu karakterler arasında Luke, Jamie, Manon, Kimberly, Marisa, Lily, JP, Juri, Dee Jay, Cammy, Ryu, E. Honda, Blanka, Guile, Ken , Chun-Li, Zangief ve Dhalsim yer alıyor.
 
Bayonetta yapımcısı ve Bayonetta 2 yönetmeni Yusuke Hashimoto, oyun tasarımcısı olarak Street Fighter 6 üzerinde çalışıyor. Bunun yanı sıra Capcom yapımcısı Kazuhiro Tsuchiya'da geliştirme süreci içerisinde yer alıyor. 
 
Street Fighter 6, önceki oyunların temel modlarını (Arcade Modu, çevrimiçi maçlar, Eğitim Modu, yerel savaşlar ve daha fazlası) Fighting Ground deneyimiyle birleştiriyor. Ryu ve Chun-Li gibi ikonik Savaşçıları bünyesinde barındırıyor. 
 
Street Fighter 6, 2023'te PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Sinematik fragmanı
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Street Fighter 6 Platformlar: PC Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Need for Speed Unbound İnceleme Puanları 2 Saat önce Digimon Survive Satışları 500 Bini Aştı 3 Saat önce Disney Speedstorm için CGI Fragman Yayınlandı 3 Saat önce Tom Clancy's Serisi Steam'de indirimde: Yüzde 75'e Varan Fırsatlar 02 Aralık Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı 02 Aralık