The Division 2'nin İlk Gün Yaması Disk Versiyonu için 90GB

11.03.2019 09:31 Gazali Çetinkaya

Tom Clancy's The Division 2'yi kutulu olarak alan oyuncuların ilk günden büyük bir güncelleme indirme gerekecek, özellikle PlayStation 4 kullanıcılarının.

Ubisoft'un destek sayfası üzerinde belirtilene göre, Tom Clancy's The Division 2'nin fiziksel kopyasını satın alan PlayStation 4 kullanıcıları 88-92 GB; Xbox One ve PC kullanıcıları ise 48-52 GB boyutunda bir ilk gün yaması indirecek.

Yamanın ana oyun için çeşitli hata düzeltmeleri ve geliştirmeler içereceği belirtilmiş.
 
 
 
Ek olarak, yine oyunun çıkışından önce, 11 Mart'ta, Title Update 1.5 yayınlanacak ve yaklaşık olarak 2 GB boyutundaki bu güncelleme ise açık beta testi sırasında yaşanan eksik ve kesilen sesler düzeltilecek.
 
Tom Clancy's The Division 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store ve Uplay) için 15 Mart'ta çıkış yapacak. Oyunun çıkış sonrası ücretsiz içerikleri ve Year 1 Pass'i hakkındaki detaylara buradaki haberden göz atabilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Tom Clancy’s The Division 2 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Massive Entertainment Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 15 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
System Shock 3'ün Yarısından Fazlası Tamamlandı 7 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (18 - 23 Mart) 7 Saat önce VFŞL 2019 Kış Mevsimi 9. Haftası Tamamlandı! 16 Saat önce The Sims 4 32-bit Desteğini Haziran Ayında Sonlandıracak 17 Mart Söylenti: EA Access PlayStation Store'da Göründü 17 Mart