The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition Birçok Modun Uyumluluğunu Bozacak

13.10.2021 10:33 Mehmet Tandoğan

 
 
The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition 11 Kasım'da çıkış yapacak. Skyrim'in bu yeni sürümü, Skyrim Special Edition sahiplerine ücretsiz bir güncelleme olarak PC platformunda sunulacak. Geliştirici ekibin belirttiğine göre bu yeni sürüm, mevcut birçok modla uyumluluğu bozacak. Böylece çoğu mod kullanılamaz hale gelecek.
 
Bu doğrultuda Bethesda, Skyrim'in 64 bit sürümünü oluşturmak için kullanılan Visual Studio 2015 programını Visual Studio 2019'a güncellediğini duyurdu. Bu değişiklik sonucunda, oyunun içerisindeki birçok kodun değiştirildiği ve yeniden yazıldığı açıklandı.
 
Yine belirtildiği gibi The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition ayrı bir ürün olmayacak. Yeni paket içerisinde birçok yeni öğeyi barındıracak.
 
Pakete dahil olan içerikler:

- Creation Club: Creation Club'dan yeni görevler, zindanlar, patronlar, silahlar, büyüler ve daha fazlası dahil olmak üzere 500'den fazla benzersiz içerik.
- Dragonborn: The Elder Scrolls V: Skyrim'in bu resmi eklentisi ile Morrowind kıyılarından Solstheim adasına yolculuk yapın.
- Dawnguard: Vampir Lordu Harkon iktidara geri döndü.
- Hearthfire: The Elder Scrolls V: Skyrim'in bu resmi eklentisiyle, arazi satın alabilir ve kendi evinizi sıfırdan inşa edebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Bethesda Game Studios Dağıtıcısı: Bethesda Tür: Rol Yapma Oyunu (Ryo) Çıkış Tarihi: 11 Kasım 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim