The Falcon and The Winter Soldier'ın Setinden Yeni Bir Video Paylaşıldı

17.10.2020 11:43 Özgür Eroğlu

 
Disney'in Marvel için hazırladığı dizilerden biri olan The Falcon and The Winter Soldier'ın setinden yeni bir video paylaşıldı.
 
İzleyeceğiniz videonun dizden spoiler içerebileceğini söyleyelim. 
 
Şu anda çekimlerine devam eden dizinin setinden yeni bir video paylaşıldı. Videoda John Walker'ı ya da diğer adıyla US Agent Wyatt Russell'ın, Kaptan Amerika'nın meşhur kalkanı ile birine hırslı bir şekilde saldırdığını görüyoruz. Sahne Civil War filmindeki Kaptan Amerika - Iron Man sahnesine de bir hayli benziyor.
 
Olayları nasıl buraya geldiğini dizi yayınlanmadan büyük ihtimalle öğrenemeyeceğiz. Dizinin de 2021'in ilk aylarında yayınlanması bekleniyor.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Marvel'ın Dizi ve Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Marvel Dağıtıcısı: Marvel Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tropico 6, Surviving the Aftermath ve Griftlands Switch'e Geliyor 1 Saat önce Haftalık Oyun Önerisi 30: GONNER 2 1 Saat önce Yeni PlayStation App Bugün Çıkıyor 1 Saat önce Halo: Infinite Yönetmeni Chris Lee Projeden Ayrıldı 2 Saat önce AMD, Radeon RX 6000 Serisi Ekran Kartlarını Duyurdu 3 Saat önce