The Last of Us Günü Kutlamaları Detaylandırıldı

25.09.2020 20:36 Gazali Çetinkaya

Her yıl 26 Eylül'de kutlanan Outbreak Day (Salgın Günü) bu sefer The Last of Us Günü adı altında kutlanacak ve Naughty Dog kutlamalarla ilgili haberleri detaylandırdı.
 
İlk olarak, PlayStation Store üzerinden The Last of Us Part II Kumsal Teması'nı hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 
 
PlayStation Store'da The Last of Us Remastered, The Last of Us: Left Behind ve seçili The Last of Us Remastered Faction paketleri %50 indirimde.
 
  
PlayStation Gear Store'a da yeni The Last of Us ürünleri geliyor. Joel Funko Pop, yeni tişört ve kupa yarın satışa sunulacak. Ayrıca The Last of Us Part II Replica Taylor 314ce gitar ve GS Mini gitar stoklara sınırlı sayıda geri dönüyor.
 
Mondo, The Last of Us Part II'nin orijinal müziklerini plak olarak yayınlayacak. Beraberinde iki yeni poster de geliyor. Yarın 19:00'da ön siparişe açılacak.
 
Daha önce Bloodborne: The Board Game ve God of War: The Card Game'i yapan CMON şimdi de The Last of Us için bir masa oyunu üzerinde çalışıyor.
 
 
GamingHeads'ten The Last of Us temalı yeni heykeller geliyor. Ön siparişe açıldı. (1, 2)
 
 
 
Abby karakterinin cosplay'ini yapmak için detaylı bir rehber yayınlandı. Karakterin giysilerinin, silahlarının, ekipmanlarının ve saç stilinin ayrıntılı çekimleri ve gerekli malzemeler, renk örnekleri ve daha fazlası bulunuyor. thelastofus.playstation.com üzerinden indirilebilir.
 

Son olarak, fotoğraf modu yarışması duyuruldu. Katılmak için The Last of Us Part II modundan etkileyici bir kare yakalamanız ve isminiz, adresiniz ve doğum tarihinizle birlikte 1 Ekim - 29 Ekim tarihleri arasında NaughtyDog.com/ugc adresine yollamanız gerekli. 9 Ekim'den itibaren her hafta bir kazanan açıklanacak ve Naughty Dog'un sosyal medya kanallarında sergilenecek.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Last of Us Part II Platformlar: PS4 Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 19 Haziran 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 10 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Samurai Shodown'un Sonraki DLC Karakteri The Last Blade'ten 2 Saat önce The Ascent 2021'e Ertelendi, Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı 2 Saat önce The Eternal Cylinder 2021'e Ertelendi 2 Saat önce MXGP 2020 Ertelendi 2 Saat önce Sea of Thieves'in Yeni Güncellemesi Fate of the Damned Yayınlandı 2 Saat önce