The Lord of the Rings: Adventure Card Game'den Oynanış Fragmanı

19.08.2019 23:29 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını Asmodee Digital'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Fantasy Flight Interactive'in yaptığı The Lord of the Rings: Adventure Card Game'den oynanış fragmanı paylaşıldı. The Lord of the Rings: Adventure Card Game; PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için 29 Ağustos 2019'da piyasaya sürülecek. Oyunun tanıtım yazısını ve oynanış fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı: 
 
Destenizi hazırlayın ve Sauron'un Kara Kuvvetleri ile ister tek kişilik oyuncu modu ile ya da çok oyunculu Co-op moduyla arkadaşınızla yüzleşin! 
 
Örümcek savaşçılar, orklar, Ringwraith'ler ve daha fazlası. Orta Dünya'da yolculuk ederken, kart kazanın ve yol boyunca yeni taktikler geliştirin. The Lord of the Rings: Adventure Card Game'de oyuncular, her biri kendine özgü zorluklarla dolu, sürükleyici görevlerle kendi kahramanlık hikayelerinde liderlik edebilirler. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Lord of the Rings: Adventure Card Game Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Fantasy Flight Interactive Dağıtıcısı: Asmodee Digital Tür: Strateji Çıkış Tarihi: 29 Ağustos 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 1 Saat önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 1 Saat önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 2 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 3 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 3 Saat önce