The Omen Serisinin Yeni Filmi Damien'ın Kökenini Anlatacak

11.09.2020 15:50 Özgür Eroğlu

 
Korku filminin en popüler isimlerinden biri olan The Omen'ın yeni filmi geçtiğimiz yıllarda duyurulmuştu. Sonunda bu proje hakkına bir detay öğrenebildik.
 
Comicbook.com ile konuşan Chad ve Carey W. Hayes, projeye dair bir ayrıntı paylaştılar. Söylediklerine göre The First Omen ismi ile yayınlanacak olan film, Damien'ın kökeni anlatacak. Aslında serinin diğer filmlerinden Damien'ın kökeni az da olsa biliniyor. Bu film ile birlikte ayrıntılı bir şekilde öğreneceğiz.
 
Filmin yönetmenliğini Antonio Campos üstleniyor. Filmin yapım süreci hala çok erken aşamada. Ne zaman yayınlanacağı veya ne zaman çekimlere başlanacağı bilinmiyor.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Öne Çıkan Haberleri (21 Eylül - 27 Eylül) 1 Saat önce Tekken 7 Satışları 6 Milyonu Aştı, Serinin Toplam Satışları 50 Milyon 3 Saat önce Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu 6 Saat önce Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı 6 Saat önce Monster Hunter Rise 43 Dakikalık Oynanış Videosu 7 Saat önce