Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Duyuruldu

09.05.2019 22:22 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Paris, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint'i resmi olarak duyurdu. 4 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı, fiyatları, ön sipariş bonusları ve sürümlerin içerikleri:
 

Tanıtım yazısı:
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, tek başınıza veya dört oyunculu ortak görev şeklinde oynanabilen, çeşitliliğe sahip, düşmanca ve gizemli bir açık dünyada geçen askeri bir nişancı oyunudur. Yaralı, desteğe muhtaç ve eski Ghosts üyeleri tarafından saldırıya uğramış bir asker olarak, Auroa'da hayatta kalmak için savaşın. Doğru müttefikleri seçin ve en güçlü düşmanınızı nasıl alt edeceğinize karar verin.
 
Gizemli ve çeşitliliğe sahip bir takımadayı keşfedin
Silikon Vadisi'nin devi Skell Technology'nin ana merkezi olan Auroa'yı keşfedin. Kendinizi mimari olarak ileri seviyede binaların vahşi doğayla buluştuğu gizemli bir bölgeye kaptırın.
 
Eski silah arkadaşlarınızı alt edin
Sizi indirmek için en etkili ölüm makinelerini kullanmaya hazır olan baş kaldırmış ölümcül eski ABD askeri birim üyelerinden oluşan en zorlu düşmanınız Wolves ile yüzleşin. Onlar adanın en önemli kaynağı olan dronları ele geçirerek Auroa takımadasını zapt etmiş durumda. Başlarında ise eski silah arkadaşınız Albay Cole D. Walker var.
 
Düşman hatlarında mahsur kalmış gerçek bir Ghost'un hayatını yönlendirin
Hayatta kalma yeteneklerinizi kullanın ve Auroa'nın değişken bölgesel şartlarına uyum sağlayın. Üstesinden gelmeniz gereken yeni engeller; dik yamaçlar, üst üste açılan yaralar ve yorgunluk. Ekip arkadaşlarınızla kamp kurun; çadırınızda ekipman, sınıf ve silahlarınızı yönetin ve stratejilerinizi geliştirin.
 
Ghost'unuzu özelleştirin ve tamamen özgür bir yaklaşımı deneyimleyin
Karakterinizi oluşturun ve mükemmel Ghost'u oluşturmak için binlerce özelleştirme kombinasyonu arasından seçiminizi yapın. Çevredeki malzemeleri toplayın, birden çok ek olasılığa sahip olacak şekilde silahlarınızı yükseltin ve ekipmanınızı özelleştirerek Ghost'unuzun her türlü duruma adapte olmasını ve oyun şeklinize uymasını sağlayın.
 
Yeni paylaşımlı ilerleme sistemi ve sınıfının en iyi oyun sonu içeriği
İlerlemenizi hem PvE hem de PvP deneyimlerimizde geliştirmeye devam edin. Oyun, çıkışından sonraki yıllar boyunca düzenli olarak güncelleştirilecek ve desteklenecektir. Yeni hikaye bölümleri, yeni özellikler ve yeni oynanış olasılıklarının yanı sıra etkinlikler ve yepyeni oyun sonu içeriği Raid de oyunculara sunulacak.
 
Fiyatlar:

Epic Games Store Standart Sürüm -- 309,00 TL
Epic Games Store Deluxe Sürüm -- 509,00 TL
Epic Games Store Ultimate Sürüm -- 569,00 TL
PS Store Standart Sürüm -- 469,00 TL
PS Store Deluxe Sürüm -- 599,00 TL
PS Store Ultimate Sürüm -- 649,00 TL
Xbox Standart Sürüm -- 566,00 TL
Xbox Store Deluxe Sürüm -- 600,00 TL
Xbox Store Ultimate Sürüm -- 650,00 TL

Ön Sipariş Bonusları:

• Beta'ya erişim
• Sentinel Corp. Paketi

Gold Sürüm İçeriği:

• 3 Günlük Erken Erişim
• 1. Yıl Bileti

Ultimate Sürüm İçeriği:

• 3 Günlük Erken Erişim
• 1. Yıl Bileti
• Survivor Paketi
• Sacred Land görevi
• Off-Road Paketi 

 
Duyuru fragmanını ve oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Action Çıkış Tarihi: 4 Ekim 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 54 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ritmik Shooter Oyunu Klang 2 Duyuruldu 1 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (25 - 28 Şubat) 23 Şubat Obsidian Üç Proje Üzerinde Çalışıyor: Grounded, The Outer Worlds ve Başka Bir AAA RPG 23 Şubat Resident Evil 3 Remake'ten Yeni Ekran Görüntüleri 23 Şubat Voxelgram 27 Şubat'ta Switch'e Geliyor 23 Şubat