Tom Clancy’s Splinter Cell 2018 Amazon'da Listelendi

13.03.2018 17:10 Gazali Çetinkaya

 
   Ubisoft'un taktiksel aksiyon macera oyunu serisi Splinter Cell geri dönecek gibi görünüyor.

   "Tom Clancy’s Splinter Cell 2018" Amazon Kanada üzerinde listelendi. Amazon sayfasında ürün model numarası "E3TomClancy'sSplinterCell2018_PC" olarak belirtilmiş, ki bu da oyunun E3'te duyurulabileceğinin sinyalini veriyor. Bunun dışında herhangi bir detay bulunmuyor.
 
   Bu listeleme Splinter Cell serisinin geri döneceğini işaret eden ilk haber değil. Geçtiğimiz yıl Reddit üzerinde düzenlenen AMA (Ask Me Anything) soru cevap etkinliğinde Ubisoft CEO'su Yves Guillemot Splinter Cell markası hakkında şu yorumlarda bulunmuştu.
 
   "Splinter Cell hakkında çokça konuştuğumuz bir marka. Ayrıca kişisel olarak en sevdiğim serilerden biridir. Şu anda paylaşacağımız belirli bir şey yok ancak ekipler farklı şeyler üzerinde çalışıyor, daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin." demişti Yves Guillemot. "Marka hakkında çok sayıda taslak ve öneri alıyoruz ve biz birini seçeceğiz. Bence bir şey göreceksiniz ancak bunun için beklemek zorundasınız."
 
   E3 2018 etkinliği 12-14 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Splinter Cell: Blacklist Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Tactical Çıkış Tarihi: 20 Ağustos 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 12 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
2018 All-Star Etkinliğinin 1'e 1 Turnuvasını Caps Kazandı 19 Dk önce ESL Pro Lig Sezon 8'in Şampiyonu Astralis Oldu! 46 Dk önce Beyond Good and Evil 2 için Yeni Oynanış Görüntüleri Yarın Yayınlanacak 09 Aralık ESL Pro Lig Sezon 8 Turnuvasında Finalin Adı: Astralis ve Liquid! 09 Aralık Kinda Funny Games Showcase 2018'deki Duyurular ve Fragmanlar 08 Aralık