Two Point Hospital PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor

23.07.2019 17:47 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Sega Europe ve geliştirici Two Point Studios, Two Point Hospital'ın bu yılın sonlarına doğru PlayStation 4, Xbox One ve Switch'e geleceğini duyurdu. Dijital ve fiziksel olarak satışa sunulacak.
 
Konsol versiyonları “Bigfoot” ve “Pebberley Island” genişleme paketlerini içerecek. Her bir genişleme paketi oyuna üç ek bölüm ekliyor yani konsol versiyonlarında toplam 21 hastane ve 119 hastalık bulunacak.
 
İşletme yönetimi türündeki Two Point Hospital 1997 senesinde çıkmış olan Theme Hospital'ın ruhani devam oyunu. Two Point Hospital'da kısaca kendi hastanenizi tasarlayabiliyor, hastaları tedavi edebiliyor, personelinizi yönetebiliyor, organizasyonunuzu genişletebiliyor, arkadaşlarınızla işbirliği yapabiliyor ve rekabet edebiliyorsunuz. Oyun PC için Ağustos 2018'de çıkmıştı.

Konsol versiyonları duyuru fragmanını ve PlayStation 4 versiyonu oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Two Point Hospital Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Two Point Studios Dağıtıcısı: SEGA Europe Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: 30 Ağustos 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Borderlands 3'ün Bloody Harvest Etkinliğinden Detaylar ve Görseller Paylaşıldı 7 Saat önce Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül