Two Point Hospital İnceleme Puanları

21.02.2020 20:58 Özgür Eroğlu

 
 
Yayıncılığını Sega Europe'un yaptığı, geliştiriciliğini ise Two Point Studios'un yaptığı Two Point Hospital'ın konsol sürümleri için inceleme puanları paylaşıldı, Oyun 25 Şubat'ta, PlayStation 4, Nintendo Switch ve Xbox One için yayınlanacak. 
 
Şu an için metacritic ortalaması 84. Oyuna ait verilen tüm puanları ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz. Oyunun PC sürümü 2018'de yayınlanmıştı
 
Windows Central - 100
TheXboxHub - 90 
Nintendo Life - 90
The Digital Fix - 90 
Vooks - 90 
GamingTrend - 90
Cultured Vultures - 85 
God is a Geek - 85
Push Square - 80
TheSixthAxis - 80 
The Indie Game Website - 80 
VGC - 80
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Two Point County'nin talihsiz sakinlerinin hayatlarını iyileştirirken sıfırdan başlayarak hareketli ve verimli bir hastane tasarlayın.

Bloklar, tedavi odaları, mola alanları ve daha fazlasını yerleştirerek lamba kafalı hastalardan küp uzuvlu insanlara kadar içeri giren tüm çılgın hastalıklarla mücadele edin.

Yeni hastaneler inşa ederek kuruluşunuzu Two Point County geneline genişletin ve bütçenizi dengede tutup personelinizi daha karmaşık hastalıkların üstesinden gelmeleri için eğitin. Belki karşınıza salgın bir hastalık bile çıkabilir.
 
Bir başyapıt inşa edin
Hasta memnuniyetini artırmak için işlevsel ve dekoratif öğeleri harmanlayarak hastanenize kişisel bir hava katın. Ayrıca yaklaşan yıl sonu ödüllerini kaçırmayın.
 
Garip hastalıkları tedavi edin
Her biri kendi benzersiz tedavi makinesini gerektiren Lamba Kafalılık, Prematüre Mumyalama ve Küplenme gibi birçok sıra dışı hastalıkla karşılaşacaksınız.
 
Hastaneyi geliştirin
Hastanenizi daha verimli ve kârlı hale getirmek için yeni tedavi yöntemleri araştırın, tıbbi ekipmanlarınızı iyileştirin ve personelinize yeni yeteneklerle seviye atlatın.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Two Point Hospital Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Two Point Studios Dağıtıcısı: SEGA Europe Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: 30 Ağustos 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Babylon's Fall'un Geliştirme Süreci İyi Gidiyor, Daha Fazla Bilgi En Kısa Zamanda Paylaşılacak 1 Saat önce Microsoft Flight Simulator 18 Ağustos'ta PC için Çıkacak 1 Saat önce NieR Re[in]carnation'dan Yeni Oynanış Videosu 1 Saat önce Shang-Chi'nin Başrolü Simu Liu, Star Wars Yapımlarında Yer Almak İstediğini Söyledi 2 Saat önce Giancarlo Esposito, Kariyerindeki Sıradaki Durağın Marvel Sinematik Evreni Olduğunu Düşünüyor 2 Saat önce