Tye Sheridan, Ready Player Two'da Bulunmak İstediğini Açıkladı

30.09.2020 12:52 Özgür Eroğlu

 
2018 yılında yayınlanan oyuncuların oldukça ilgisini çeken Ready Player One isimli filmin başrolü Tye Sheridan, devam filmi hakkında konuştu.
 
Serinin ikinci filmi henüz resmi olarak duyurulmadı. Bildiğiniz gibi ilk film, 2011 yılında yayınlanan aynı isimli bir kitaptan uyarlama. Geçtiğimiz aylarda kitabın yazarı Ernest Cline, devam kitabını yani Ready Player Two'yu duyurmuştu. Kitabın önümüzdeki kasım ayında yayınlanması bekleniyor.
 
Söylentilere göre kitabın yayınlanmasından hemen sonra da film için çalışmalara başlanacak. İlk filmin başrolü de bu olası devam filminde ulunmak istediğini söyledi. 
 
İlk film genel olarak ortalama üstü yorumlar almıştı. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Samurai Shodown'un Sonraki DLC Karakteri The Last Blade'ten 1 Saat önce The Ascent 2021'e Ertelendi, Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı 1 Saat önce The Eternal Cylinder 2021'e Ertelendi 1 Saat önce MXGP 2020 Ertelendi 1 Saat önce Sea of Thieves'in Yeni Güncellemesi Fate of the Damned Yayınlandı 1 Saat önce