Ubisoft CEO'su: Bağımsız Kalmak için İhtiyacımız Olan Her Şeye Sahibiz

12.05.2022 12:46 Mehmet Tandoğan

 
 
Ubisoft CEO'su Yves Guillemot, yatırımcılarla yaptığı bir kazanç görüşmesinde, oyun endüstrisindeki satın alımlar hakkında konuştu. Son yıllarda Ubisoft'un satın alınabileceği ile ilgili çok fazla konuşulduğundan bahsetti. 
 
Guillemot, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu: "Oyun sektöründe ve özellikle Ubisoft içerisinde satın alım konusuyla ilgili çok fazla konuşma yapıldı. Genel pozisyonumuz gayet iyi biliniyor. Geçen Şubat ayında söylediğimiz gibi bağımsız kalmak için ihtiyacımız olan her şeye sahibiz. Önümüzdeki yıllarda muazzam değerler yaratacak yeteneğe, endüstriyel ve finansal bir ölçeğe bunun yanı sıra geniş ve güçlü IP'lere sahibiz.
 
Bu güçlü duruşumuz, eğlence ve teknoloji sektöründe birçok ortaklık kurmamızı sağladı. Daha önce de belirttiğimiz gibi halka açık bir şirket olarak, ekiplerimizin çıkarına olan herhangi bir teklifi gözden geçireceğiz."

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ubisoft Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Oyun Firması Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 11 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Diablo III 65 Milyon Oyuncuya Ulaştı 2 Saat önce Korku Oyunu The Chant Sonbaharda Çıkış Yapacak 2 Saat önce Platform Oyunu MultiVersus için Sinematik Fragman Yayınlandı 5 Saat önce Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı 5 Saat önce Türkiye Oyun Sektörü Büyümeye Devam Ediyor 8 Saat önce