Ubisoft: Chat Ekranıyla Maçları Çökerten Rainbow Six Oyuncularına Yaptırımımız Olacak

11.07.2019 19:28 Nursema Emre

    
Ubisoft'un bundan böyle Rainbow Six Siege'de diğer oyuncuların sohbet penceresini rastgele sembollerle dolduran oyuncularına da yaptırımı olacak.
 
Bunun sebebi ise bu tür rastgele semboller atan oyuncuların diğer oyuncuların oyununu yavaşlatıyor hatta engelliyor olabilmesi. Bu durum ise gayet masum bir biçimde oyunun tadını çıkartmak isteyenler için oldukça sinir bozucu bir durum.
 
Ubisoft, kısa bir süre önce yayınladığı bir gönderide durumu şöyle açıkladı:
 
"Şimdi ise sohbet sembollerini diğer oyuncuları istismar edecek biçimde kullananlara yönelik düzenlemeyi tekrar gözden geçirdik. Bu tür oyuncuların oyun akışını istismar ederek oyunun kurallarını çiğniyor. Bir sonraki adımımız ise bu tür oyunculara çeşitli yaptırımlar getirmek olacak." 
 
Oyuncular ise sonraki yaptırımın bazı yazılımlarla hile yapanlar için olmasını istiyorlar.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Rainbow Six: Siege Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: FPS Çıkış Tarihi: 1 Aralık 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
League of Legends: Wild Rift Mobil ve Konsol için Duyuruldu 20 Dk önce Wolfeinstein Serisi Steam'de İndirimde 5 Saat önce Disco Elysium PC için Çıktı 5 Saat önce GTA 5'teki Trevor'ı Oynayan Aktör, GTA 6'nın Çıkış Tarihi Hakkında Konuştu 6 Saat önce Worlds 2019 Grup Aşaması 4. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 15 Ekim