Ubisoft Corona Virüsünün Rainbow Six Siege Güncellemelerini Yavaşlatabileceğini Söylüyor

19.03.2020 06:38 Gazali Çetinkaya

 
Corona virüsü sebebiyle çok sayıda geliştirici işlerini evden yürütmeye başladı ve bunların arasına Ubisoft da katıldı.
 
Dünya genelinde 15 binden fazla çalışanı bulunan Ubisoft, tüm personelinin bir süreliğine evden çalışacağını ve bu durumun Rainbow Six Siege'e etkisinin olabileceğini belirtti.
 
"Rainbow Six Siege'in günlük oyun deneyimi değişmeyecek olsa da küçük yamaların kısa vadede kesintiye uğrayacağını söyleyebiliriz. Bu durum mevcut güncelleme ile yayınlanmaya hazır olan yeni içeriği etkilemeyecek. Bunun yanı sıra ileride planlanan içeriklerin yayınlanması üzerindeki etkisini değerlendiriyoruz ve takvimde meydana gelebilecek değişiklikler hakkında oyuncu topluluğunu bilgilendireceğiz." 
 
Aralık 2015'te çıkış yapan multiplayer taktiksel FPS oyunu çıkışından bu yana içerik desteği almaya devam ediyor. Ayrıca PlayStation 5 ve Xbox Series X çıkış oyunlarından biri olacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Rainbow Six: Siege Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: FPS Çıkış Tarihi: 1 Aralık 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Crysis Üçlemesi EA Access'e Eklendi 2 Saat önce Tropico 6'nın Lobbyistico DLC'si Çıktı, Steam'de Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 2 Saat önce Rainbow Six Siege'e Sınırlı Süreli Arcade Modu Attrition Geldi 2 Saat önce Nintendo Treehouse Canlı Yayını 10 Temmuz 20:00'da 2 Saat önce Capcom'un Oyun Satışlarının %80'i Dijital 09 Temmuz