Ubisoft: Üçüncü Taraf Uygulamalar Oyunların Performansını Etkiliyor

26.10.2021 16:05 Mehmet Tandoğan

 
 
Geliştirici ekip Ubisoft, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinde yeni bir paylaşım yaptı. Paylaşımda, üçüncü taraf uygulamaların oyunların performansını etkilediği ve kilitlenmelere sebep olduğu belirtildi.
 
Ubisoft, PC kullanıcılarının şu anda kullandığı tüm üçüncü taraf programları, oyunları etkilediği gerekçesiyle suçlu buluyor. Geliştirici ekip, uyumluluk sorunlarını düzeltmeye çalışmak yerine bu programları devre dışı bırakmanızı öneriyor. 
 
 
 
Twitter paylaşımına ulaşmak için buraya tıklayın. 
 
Gerekçe gösterilen uygulamalar arasında Discord, TeamSpeak ve Skype gibi birçok popüler ve arka planda çalışabilen yazılımlar yer alıyor. Ubisoft bunların tamamen arka plandan kapatılması gerektiğini öneriyor. Ayrıca bunların nasıl yapılması gerektiğine dair web sitelerinde bir sayfa açılmış durumda. Sayfaya ulaşmak için buraya tıklayın.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ubisoft Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Oyun Firması Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 14 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Songs of Glimmerwick Oyunu Duyuruldu 22 Ocak Stillfront, 6Waves'i Satın Aldı 22 Ocak Witchfire, 2022'nin 4 Çeyreğinde Erken Erişim Olarak Yayınlanacak 22 Ocak Playstation Konsollarına Çıkış Yapacak Korku Oyunu In Nightmare, PC için Derecelendirildi 22 Ocak Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı 22 Ocak