Valve'ın Kart Oyunu Artifact'e Büyük Değişiklikler Geliyor

31.03.2020 01:00 Gazali Çetinkaya

 
Valve, kart oyunu Artifact'in Beta 2.0 sürümünü detaylandırdı. Oyuna büyük değişiklikler geliyor.

Beta 2.0'da öncelikle oynanış değişikliklerine odaklanılmış. En büyük değişiklik, oyuncuların aynı anda üç kulvara birden erişmesini sağlayacak uzaklaştırma özelliği. Etkilerin büyük çoğunluğu tek tek kulvarlarda işlevini sürdürüyor, yani hala kimliklerini koruyorlar ancak bir oyuncunun eskisi gibi engellenmesi artık daha az olası.

Bununla birlikte oyun öğrenmek daha kolay olacak ve bundan sonra kartlar satılmayacak. Yani artık tüm kartların olduğu destelere sahip rakiplerle karşılaşmayacaksınız. Ayrıca yeni bir kura modu ekleniyor. Kahraman kurası, size baskı hissetmeden deste oluşturma imkanı sunacak.

Beta 2.0'in yakında başlaması planlanıyor. Oyunu daha önce oynamış kişilere öncelik verilerek davetiyeler yakında gönderilecek.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Artifact Platformlar: PC Geliştirici: Valve Dağıtıcısı: Valve Tür: Tactical Çıkış Tarihi: 28 Kasım 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Crysis Üçlemesi EA Access'e Eklendi 2 Saat önce Tropico 6'nın Lobbyistico DLC'si Çıktı, Steam'de Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 2 Saat önce Rainbow Six Siege'e Sınırlı Süreli Arcade Modu Attrition Geldi 2 Saat önce Nintendo Treehouse Canlı Yayını 10 Temmuz 20:00'da 2 Saat önce Capcom'un Oyun Satışlarının %80'i Dijital 09 Temmuz