WRC 5 Kısa Bir Video ile Duyuruldu

23.01.2015 12:28 Tunahan Başol


     Daha önce farklı ellerde şekillenen WRC serisinin yeni geliştiricisi ve dağıtıcısı ile yoluna devam ettiği WRC'nin resmi sayfası üzerinden duyuruldu.
 
    Fransız oyun geliştiricisi Kylotonn ve dağıtıcısı Bigben Interactive ortaklığında hazırlanan WRC 5, yeni pistler, 2015 sezonuna ait arabalar, yeni modlar ve artırılmış gerçekçi deneyim sunmayı hedefliyor.
 
     "Yarış hayranlarından oluşan takımımızın geliştirdiği yeni teknik araçlar ile sıfırdan gerçek ralli simulasyonu sunmayı amaçlıyoruz" açıklamasıyla duyurulan oyuna ait ilk videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
     WRC 5'in çıkışı için sonbahar ayları gösteriliyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
WRC 5 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Kylotonn Entertainment Dağıtıcısı: BigBen Studios Tür: Yarış Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sony, Görüntüleri Otomatik Olarak Telefonunuza Yükleyen Bir PS5 Özelliğini Test Ediyor 3 Saat önce Shadow of the Tomb Raider için Yeni Güncelleme Yayınlandı 4 Saat önce Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı 4 Saat önce Super Smash Bros. Ultimate için 13.0.0 Güncellemesi Yayınlandı 4 Saat önce Hot Wheels Unleashed'in Yeni Yarış Sezonu Duyuruldu 4 Saat önce