Watch Dogs Legion'ın Haritası AC: Syndicate'ten 6 Kat Daha Büyük Olacak

15.09.2019 14:25 Özgür Eroğlu

 
Ubisoft'un Watch Dogs serisinin yeni oyunu Watch Dogs Legion'dan resmi olmayan yeni bir bilgi var. Dimitris Galatas VFX adlı YouTube hesabının yüklediği videoda gördüğümüz kadarıyla, videonun sahibinin hesaplamaları doğruysa Watch Dogs Legion'ın haritası Assassin's Creed: Syndicate'in haritasından 6 kat daha büyük olacak. 
 
Ubisoft Watch Dogs Leigon'ın haritasını yayınladı ve bu haritaya göre hesaplama yapan Galatas, uzunluğu 175 metre olan Londra'daki St. Paul Katedrali'nin büyüklüğüne göre oranladı ve Watch Dogs Legion'ın haritasının 24 kilometrekare olacağını buldu.
 
Ubisoft, St. Paul Katedrali'ni daha önce Assassin's Creed Syndicate'de de modellemişti. Galatas, Legion için yaptığı işlemi Syndicate için de yaptığında Syndicate haritasının 3.7 kilometrekare büyüklüğünde olduğunu gördü. Bu da yaklaşık olarak 6 kat daha büyük olduğunu gösteriyor Legion haritasının.
 
Watch Dogs: Legion 6 Mart 2020'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Watch Dogs: Legion Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 17 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Cook, Serve, Delicious! 3?! 14 Ekim'de Erken Erişimden Çıkıyor ve Konsollara da Geliyor 30 Eylül Altın Joystick Ödülleri Adayları Duyuruldu, Oy Kullanabilirsiniz 30 Eylül Galatasaray ve InGame Group, İş Birliği Anlaşması İmzaladı 30 Eylül Sandman Dizisinin Başrolü İçin En Güçlü Aday Tom Sturridge 30 Eylül Call of Duty: Black Ops Cold War – Zombi Moduna İlk Bakış 30 Eylül