Watch Dogs: Legion'ın Online Modu 9 Mart'ta Geliyor

22.02.2021 20:53 Gazali Çetinkaya

 
Watch Dogs: Legion'ın online multiplayer modunun normalde 3 Aralık 2020'de gelmesi planlanıyordu ancak geliştirici ekip tek oyunculu moddaki hataları çözmeye odaklanmak adına ertelemişti ve en sonunda geliyor.

Ubisoft, Watch Dogs: Legion'ın online multiplayer modunun 9 Mart'ta yayınlanacağını duyurdu.

Ücretsiz bir güncellemeyle birlikte oyuna eklenecek.
 
Kendi içinde birkaç farklı oynanış modu sunacak. Açık dünya co-op modunda Londra'nın tamamını dört oyuncuya kadar birlikte keşfedebilecek ve gördüğünüz herkesi örgütleyebileceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz co-op görevler ve Londra sokaklarına yeni zorlu mücadeleler getirecek dinamik etkinlikler bulunacak.
 
Takım içinde büyük verimlilik ve iletişim gerektirecek özel olarak tasarlanmış dört oyunculu Tactical Ops görevler ve ilk PvP modu Spiderbot Arena da oyunun online multiplayer moduna dahil. Spiderbot Arena sekiz oyuncunun katılacağı heyecanlı ve yüksek yoğunluklu deathmatch.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Watch Dogs: Legion Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation State of Play Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 2 Saat önce Halo Infinite Yeni Ekran Görüntüleri 3 Saat önce Square Enix İki Tane Mobil Final Fantasy VII Oyunu Duyurdu 3 Saat önce Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için Duyuruldu 7 Saat önce Deathloop - Oynanış Fragmanı 3: Déjà Vu 7 Saat önce