XIII Remake Fragmanında Silahlar Tanıtılıyor, Switch Versiyonu Ertelenebilir

17.10.2020 16:56 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Microids ve geliştirici PlayMagic, 2003'te çıkan cel-shaded FPS oyunu XIII'ün remake versiyonu için oyundaki silahların tanıtıldığı yeni bir fragman yayınladı.
 
XIII Remake 10 Kasım'da çıkacak. Fragmanın sonunda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları logosu var. Switch versiyonu ertelenmiş olabilir.
 
Oyunun Steam üzerindeki tanıtım yazısı:
 

XIII, 2003 yılında piyasaya sürülen ve kült haline gelen, birinci şahıs aksiyon oyununun remake'idir. Kimliksiz bir adam olan "XIII" ün yerine geçerek, solo oyun modunda, beklenmedik gelişmelerle dolu bir maceraya koşuyorsunuz. Aynı ismi taşıyan çizgi romandan esinlenilen oyun, tamamıyla yeniden düzenlenen, eşsiz bir hücre gölgelendirme tasarımı sunuyor. XIII ayrıca çok oyunculu modda şiddetli mücadelelere katılma imkânı tanıyor.
 
Ülke, Cumhurbaşkanı Sheridan'ın suikastından sonra hala şokta. Ülkenin doğusundaki ıssız bir plajda yaralı ve hafızanızı kaybetmiş olarak uyanıyorsunuz. Kimliğinize dair yegâne ipucu, köprücük kemiğinize yakın bir "XIII" dövmesi ve bir kasa anahtarı. Hafızanız size yardımcı olmasa da, son derece eğitimli profesyonel bir savaşçının reflekslerine sahip olduğunuzu keşfediyorsunuz. Geçmişinizin arayışına başlıyor, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı'nın öldürülmesinde rol oynadığınızı ve ülke tarihine o güne dek planlanmış en korkunç komployu ortaya çıkardığınızı keşfediyorsunuz.
 
- İlk olarak 2003 yılında PC, PlayStation 2, Xbox ve Nintendo Gamecube için piyasaya sürülen kült FPS'nin remake'i.
- Orijinal esere ve ikonik hücre gölgelendirme tasarımına sadık kalan, yeni bir sanatsal yorum.
- Aynı ismi taşıyan çizgi romana ait çok sayıda öğe: ses efekti sözcükleri, diyalog baloncukları, kutucuklar...
- Nefes kesici bir 34 seviyeli solo oyun modu
- Hafızayı geri kazanmak için, 15 silahlık acımasız bir cephanelik.
- Çok oyunculu modda şiddetli mücadeleler.

 
Silahlar fragmanı:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
XIII Remake Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Bağımsız Dağıtıcısı: Microïds Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftalık Oyun Önerisi 30: GONNER 2 5 Dk önce Yeni PlayStation App Bugün Çıkıyor 24 Dk önce Halo: Infinite Yönetmeni Chris Lee Projeden Ayrıldı 1 Saat önce AMD, Radeon RX 6000 Serisi Ekran Kartlarını Duyurdu 2 Saat önce Control ve Hitman III Bulut Versiyonları Switch için Duyuruldu 3 Saat önce