Xbox'ın Aksine PlayStation 5'in Çıkışında, PlayStation 5'e Özel Oyunlar Olacak

13.01.2020 13:10 Özgür Eroğlu

 
2020 yılının sonunda sizlerin de bildiği gibi yeni nesil konsollar çıkacak. Xbox Series X ve PlayStation 5 yılın son döneminde çıkacaklar. Teknik özellikler dışında, yeni nesil konsollara dair en çok merak edilen şeylerden biri de çıkış vaktindeki özel oyunlar.
 
Geçtiğimiz günlerde Xbox açık bir şekilde, Series X'in çıkışında özel oyun olmayacağını en azından bir süre boyunca oyunların Xbox One'da da oynanabileceğini söylemişti. Xbox'ın bu konudaki düşüncesi, en azından bir süre için oyunları olabildiğince fazla platformda oynatmak.
 
Ancak PlayStation tarafında öyle bir düşünce bulunmuyor gibi duruyor. Kotaku'dan Jason Schreier dediğine göre, PlayStation 5'in çıkışında, yalnızca PlayStation 5 üzerinden oynanabilecek özel oyunlar bulunacak. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 5 Platformlar: Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 27 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
NBA 2K21 Demosu 24 Ağustos'ta Çıkacak 8 Dk önce Apple, Fortnite'ı App Store'dan Kaldırdı; Epic, Apple'a Dava Açıyor (Güncelleme: Google da Katıldı) 13 Ağustos Projection: First Light 29 Eylül'de PS4, Xbox One, Switch ve PC'ye Geliyor 13 Ağustos Mortal Shell Kutulu Sürümü 2 Ekim'de Çıkacak 13 Ağustos Intel ESL Gaming Fest Turnuvaları Duyuruldu! 13 Ağustos