Xbox'ın Aksine PlayStation 5'in Çıkışında, PlayStation 5'e Özel Oyunlar Olacak

13.01.2020 13:10 Özgür Eroğlu

 
2020 yılının sonunda sizlerin de bildiği gibi yeni nesil konsollar çıkacak. Xbox Series X ve PlayStation 5 yılın son döneminde çıkacaklar. Teknik özellikler dışında, yeni nesil konsollara dair en çok merak edilen şeylerden biri de çıkış vaktindeki özel oyunlar.
 
Geçtiğimiz günlerde Xbox açık bir şekilde, Series X'in çıkışında özel oyun olmayacağını en azından bir süre boyunca oyunların Xbox One'da da oynanabileceğini söylemişti. Xbox'ın bu konudaki düşüncesi, en azından bir süre için oyunları olabildiğince fazla platformda oynatmak.
 
Ancak PlayStation tarafında öyle bir düşünce bulunmuyor gibi duruyor. Kotaku'dan Jason Schreier dediğine göre, PlayStation 5'in çıkışında, yalnızca PlayStation 5 üzerinden oynanabilecek özel oyunlar bulunacak. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 5 Platformlar: Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 27 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Temtem Steam'de Erken Erişime Açıldı 10 Dk önce Disintegration'ın Çok Oyunculu Modu Control'den Yedi Dakikalık Oynanış Videosu 26 Dk önce Frostpunk Genişleme Paketi The Last Autumn Çıktı 1 Saat önce Halo: Combat Evolved Anniversary'nin PC Betası Şubat Ayında Başlıyor 2 Saat önce Faster Than Light'ın "Başarımlar" Listesi 7 Yıl Sonra Steam'e Eklendi 3 Saat önce