Yakuza: Like a Dragon için Demo Planlanıyor

03.11.2019 13:47 Gazali Çetinkaya

 
Yakuza: Like a Dragon yapımcısı Masayoshi Yokoyama, Famitsu ile yaptığı röportajda, oyuncuların oyunu deneyebileceği bir demo sürüm planladıklarını belirtti. Çıkış tarihi hakkında bir bilgi verilmedi.
 
Planlanan demo sürümdeki sıra tabanlı dövüş sistemi, Tokyo Game Show 2019 versiyonuna göre daha gelişmiş olacak ve neredeyse oyunun tam sürümündeki versiyonunu yansıtacak.
 
Masayoshi Yokoyama ayrıca oyunda oyuncuların kadın yan karakter ile oynayabilecekleri “Office Worker” görevlerinin bulunacağını doğruladı.
 
Yakuza: Like a Dragon (Japonya'daki ismiyle Yakuza 7: Whereabouts of Light and Darkness) 16 Ocak 2020'de Japonya'da, 2020 yılı içinde Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4 için çıkacak. En yeni oynanış görüntülerini buradaki haberden izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Yakuza 7 Platformlar: PS4 Geliştirici: SEGA Dağıtıcısı: Sega Tür: Action Çıkış Tarihi: 16 Ocak 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Call of Duty: Warzone 50 Milyon Oyuncu Sayısını Aştı 10 Dk önce The Crew 2 Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 3 Saat önce Commander ’85 PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu 4 Saat önce Iratus: Lord of the Dead 23 Nisan'da Erken Erişimden Çıkıyor 4 Saat önce Taika Waititi, Thor: Love and Thunder ile İlgili Yeni Detaylar Paylaştı 5 Saat önce