Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Savaş ve zafer hikayeleriyle büyümüş efsanevi bir Viking savaşçısı (erkek veya kadın) olun. Valhalla'daki tanrılar arasında yer kazanmak için düşmanlarınıza baskın yapın, yerleşim yerlerinizi genişletin ve siyasi gücünüzü geliştirin.
 
Gelişmiş RPG mekanikleri, karakterinizin büyümesini şekillendirip etrafınızı saran dünyayı etkilemenizi sağlar. Siyasi ittifaklar ve savaş stratejisinden diyalog ve ekipman ilerlemesine kadar yaptığınız her seçimle, zafere doğru ilerlerken kendi yolunuzu çizeceksiniz.
 
Derin özelleştirme imkanları sunan baraka, demirci ve dövme salonu gibi pek çok bina inşa edip bunları geliştirin. Klanınıza yeni üyeler katarak Viking deneyiminizi kişiselleştirin.
 
Acımasız savaş
Viking savaşçılarının acımasız dövüş tarzını yeniden yaşamak için iki elle kullanılan baltalar ve kılıçların yanı sıra kalkanlar gibi güçlü silahlardan faydalanın.
 
Karanlık Çağda açık dünya
Norveç'in zorlu ve gizemli sahillerinden İngiltere ve ötesindeki güzel ama tehditkar krallıklara yelken açın.
 
Destansı baskınlara öncülük edin
İngiltere genelinde büyük saldırılar başlatın. Viking yelkenlinizden başlayan sürpriz saldırılarda klanınıza öncülük edin ve ganimetleri halkınıza taşıyın.
Oyunun BSC Videoları

Assassin's Creed Valhalla'yı oynadık! | Peki nasıl olmuş? Bölüm Sonu Canavarı’ndan herke...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Haberleri
Assassin's Creed Valhalla 1.3.2 Güncelleme Detayları 05 Ekim Assassin's Creed Valhalla - 1.3.1 Güncelleme Detayları 07 Eylül Assassin's Creed Valhalla 1.3.0 Güncelleme Detayları 27 Temmuz Assassin’s Creed Valhalla'ya Level Scaling Özelliği Geliyor 24 Temmuz Assassin's Creed Valhalla için PC DualSense Desteği Geliyor 05 Temmuz Daha Fazla Haber