Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Karanlık tarafa gitmeye hazır ol, Modern Warfare geri döndü!
 
Yürekleri ağızlara getiren, küresel güç dengesinde belirleyici olacak bir efsanede oyuncular, ölümcül Birinci Kademe ajanlarının rolüne bürünürken risk hiç bu kadar büyük olmamıştı. Call of Duty: Modern Warfare, hayranlarına inanılmaz açık, cesur, kışkırtıcı bir anlatım deneyimi yaşatarak modern savaşın değişen doğasına benzersiz bir yoğunluk getiriyor ve ışık tutuyor. Her şeyi başlatan stüdyo olan Infinity Ward tarafından geliştirilerek tepeden tırnağa unutulmaz Modern Warfare serisinin destansı bir tasvirini sunuyor.
 
İçgüdüsel ve dramatik tek oyuncu hikaye seferinde Call of Duty: Modern Warfare, sadece Modern Warfare'in başarabileceği şekilde sınırları zorluyor ve kuralları yıkıyor. Oyuncular, simgeleşmiş Avrupa şehirlerinde ve Orta Doğu'nun istikrarsız engin topraklarında çok çeşitli uluslararası özel kuvvetlerle birlikte nefes kesen gizli operasyonlarda savaş verecek.
 
Üstelik hikaye burada bitmiyor.
 
Call of Duty: Modern Warfare'de oyuncular tüm oyun boyunca kendilerini saran bir anlatımın içinde olacak. Klasik çok oyuncu moduyla muhteşem çevrimiçi oyun alanını tecrübe et ya da diğerleriyle birlik olarak tüm beceri seviyelerine açık bir dizi elit operasyonda ortaklaşa oyna.
Oyunun BSC Videoları

Yenilenen Monster'da Bu Hafta! - Call of Duty Modern Warfare Monster'da bu hafta TULPAR T7 ...

Monster'da Bu Hafta - Call of Duty Modern Warfare 2019 Monster'da bu hafta ABRA A5 V1...

Call of Duty Modern Warfare RTX Grafik Karşılaştırması Bu videomuzda Call of Duty ser...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Haberleri
Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Altıncı Sezon Güncellemesi PS4'te Ön Yüklemeye Açıldı 28 Eylül Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Altıncı Sezonu 29 Eylül'de Başlıyor 22 Eylül Modern Warfare ve Warzone'un Yeni Yaması PC'de 1.83GB, PS4'te 1.2GB ve Xbox One'da 66.3GB 15 Ağustos Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Beşinci Sezon Fragmanı 03 Ağustos Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Beşinci Sezon Güncellemesi PS4'te Ön Yüklemeye Açıldı 03 Ağustos Daha Fazla Haber