Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Karanlık tarafa gitmeye hazır ol, Modern Warfare geri döndü!
 
Yürekleri ağızlara getiren, küresel güç dengesinde belirleyici olacak bir efsanede oyuncular, ölümcül Birinci Kademe ajanlarının rolüne bürünürken risk hiç bu kadar büyük olmamıştı. Call of Duty: Modern Warfare, hayranlarına inanılmaz açık, cesur, kışkırtıcı bir anlatım deneyimi yaşatarak modern savaşın değişen doğasına benzersiz bir yoğunluk getiriyor ve ışık tutuyor. Her şeyi başlatan stüdyo olan Infinity Ward tarafından geliştirilerek tepeden tırnağa unutulmaz Modern Warfare serisinin destansı bir tasvirini sunuyor.
 
İçgüdüsel ve dramatik tek oyuncu hikaye seferinde Call of Duty: Modern Warfare, sadece Modern Warfare'in başarabileceği şekilde sınırları zorluyor ve kuralları yıkıyor. Oyuncular, simgeleşmiş Avrupa şehirlerinde ve Orta Doğu'nun istikrarsız engin topraklarında çok çeşitli uluslararası özel kuvvetlerle birlikte nefes kesen gizli operasyonlarda savaş verecek.
 
Üstelik hikaye burada bitmiyor.
 
Call of Duty: Modern Warfare'de oyuncular tüm oyun boyunca kendilerini saran bir anlatımın içinde olacak. Klasik çok oyuncu moduyla muhteşem çevrimiçi oyun alanını tecrübe et ya da diğerleriyle birlik olarak tüm beceri seviyelerine açık bir dizi elit operasyonda ortaklaşa oyna.
Oyunun BSC Videoları

Monster'da Bu Hafta - Call of Duty Modern Warfare 2019 Monster'da bu hafta ABRA A5 V1...

Call of Duty Modern Warfare RTX Grafik Karşılaştırması Bu videomuzda Call of Duty ser...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Haberleri
Call of Duty: Modern Warfare'in Crash Haritasından Oynanış Videosu Paylaşıldı 04 Aralık Call of Duty: Modern Warfare Birinci Sezon Fragmanı 03 Aralık Call of Duty: Modern Warfare'ın Birinci Sezonu 3 Aralık'ta Başlıyor 27 Kasım Call of Duty: Modern Warfare, 2019 Yılının En Çok Dijital Satış Yapan Oyunu Oldu 24 Kasım Birleşik Devletler'in Ekim Ayında En Çok Satan Oyunları 16 Kasım Daha Fazla Haber