Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Karanlık tarafa gitmeye hazır ol, Modern Warfare geri döndü!
 
Yürekleri ağızlara getiren, küresel güç dengesinde belirleyici olacak bir efsanede oyuncular, ölümcül Birinci Kademe ajanlarının rolüne bürünürken risk hiç bu kadar büyük olmamıştı. Call of Duty: Modern Warfare, hayranlarına inanılmaz açık, cesur, kışkırtıcı bir anlatım deneyimi yaşatarak modern savaşın değişen doğasına benzersiz bir yoğunluk getiriyor ve ışık tutuyor. Her şeyi başlatan stüdyo olan Infinity Ward tarafından geliştirilerek tepeden tırnağa unutulmaz Modern Warfare serisinin destansı bir tasvirini sunuyor.
 
İçgüdüsel ve dramatik tek oyuncu hikaye seferinde Call of Duty: Modern Warfare, sadece Modern Warfare'in başarabileceği şekilde sınırları zorluyor ve kuralları yıkıyor. Oyuncular, simgeleşmiş Avrupa şehirlerinde ve Orta Doğu'nun istikrarsız engin topraklarında çok çeşitli uluslararası özel kuvvetlerle birlikte nefes kesen gizli operasyonlarda savaş verecek.
 
Üstelik hikaye burada bitmiyor.
 
Call of Duty: Modern Warfare'de oyuncular tüm oyun boyunca kendilerini saran bir anlatımın içinde olacak. Klasik çok oyuncu moduyla muhteşem çevrimiçi oyun alanını tecrübe et ya da diğerleriyle birlik olarak tüm beceri seviyelerine açık bir dizi elit operasyonda ortaklaşa oyna.
Oyunun Haberleri
Call of Duty: Modern Warfare Rusya PlayStation Store'da Satılmayacak 10 Saat önce Call of Duty: Modern Warfare'in PS4 İçin Ücretsiz Teması Yayınlandı 22 Ekim Call of Duty Modern Warfare'in Survival Modundan Fragman Paylaşıldı 20 Ekim Call of Duty: Modern Warfare PS4 ve Xbox One'da Ön Yüklemeye Açıldı 19 Ekim Call of Duty Modern Warfare'den PC İçin Yeni Fragman (5K, 60 FPS) 18 Ekim Daha Fazla Haber