Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

3 kişi bu oyunu takip ediyor.
FIFA 19 Çıkış Tarihi: 28 Eylül 2018 Geliştirici: EA Sports Dağıtıcı: EA Sports Tür: Spor
UEFA CHAMPIONS LEAGUE, FIFA 19’A GELİYOR
 
Kulüp futbolunda UEFA Champions League’den daha büyük bir seviye yok. Hayallerin peşinden koşulan ve efsanelerin doğduğu bu tarihi turnuvada dünyanın en iyi kulüpleri karşı karşıya geliyor. FIFA 19’un PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch sürümlerindeki UEFA Champions League, resmi maç sunumu, Europa League ve Super Cup gibi çeşitli turnuva deneyimleri ve Derek Rae ile Lee Dixon’ın yepyeni maç anlatımı ile oyunun her bölümünde yer alıyor.
 
YEPYENİ MODLAR

Yepyeni özel UEFA Champions League modunda ünlü turnuvayı grup aşamasından Madrid’deki Wanda Metropolitano stadyumunda yapılacak finale kadar oynayın. Hem Santra’da hem de Kariyer Modu’nda devasa kulüp müsabakasını tüm ayrıntılarıyla keşfedin. FIFA 19 Ultimate Team’deki canlı UEFA Champions League ve Europa League içerik güncellemeleriyle hayalinizdeki kadroyu kurun. FIFA 19’u nerede ve nasıl oynarsanız oynayın dünyanın en büyük futbol müsabakasını tecrübe etme imkanına sahipsiniz. 
Oyunun BSC Videoları

Monster'da Bu Hafta - FIFA 19 Monster'da bu hafta ABRA A5 V1...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Haberleri
ESL Türkiye FUT Champions Cup Şampiyonu Göztepe Gaming! 28 Mayıs Türkiye Espor Futbol Ligi Duyuruldu! 24 Mayıs Aral Game FIFA 19 İndirimi Başladı 24 Mayıs VPG Türkiye Espor FIFA Pro Clubs Ligi Şampiyonu Antalyaspor! 20 Mayıs UEFA eŞampiyonlar Ligi Başlıyor! 19 Nisan Daha Fazla Haber