Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Football Manager 2019'da, kulübünüzün başarısına imza atan SİZSİNİZ. Taktikleri ve oyun stilini siz belirliyorsunuz ve nihai takımı yaratmak için oyuncularla sözleşmeleri siz imzalıyorsunuz. Antrenman sırasında, takımınızı geliştirirken ve gelecekteki maçlara hazırlık için ince ayar yaparken aktif yol oynayan yine sizsiniz.
 
Maç Günü geldiğinde ise taç çizgisinde yerinizi alıyor ve oyuncularınızın o sihirli beyaz çizgiyi geçtiğinde yapacaklarını siz yönetiyorsunuz. Şimdi de futbol vizyonunuzu test ediyoruz!
 
Acı verici bir yenilgi ile baş döndüren bir zafer arasındaki fark sizce mükemmel oyuncu değişikliği gibi bir hamlede mi, yoksa taktiklerle ilgili bir ince ayarda mı saklı?
 
- En büyük 50 futbol ülkesinde becerilerinizi test edin
- Dünyanın en iyi 2.500 kulübünden herhangi biriyle zirveye tırmanın
- Transfer pazarında kazanmaya çalışın ve 500.000'in üzerinde gerçek oyuncu ve personeli gözleyin
- Beğenilen 3 boyutlu maç motorumuzda benzersiz futbol vizyonunuzun hayata geçişini izleyin
 
Bundesliga ve Bundesliga 2, tamamıyla lisanslıdır ve 2018/19 sezonu için oynanabilir durumdadır. Ayrıca, oyunun piyasaya sürüleceği 2 Kasım tarihine yaklaşırken sizi nelerin beklediğini dair bir ipucu verir.
 
11 ülkeden, tamamıyla lisanslı toplamda 26 lig maçının yanı sıra dünyanın en büyük liglerinden alacağınız birçok bireysel kulüp lisansı (daha fazlası da yolda) mevcuttur.
 
Lisans güncellemeleri ve yeni özellikler ile oyun yükseltmeleri, Eylül ayının sonuna doğru sosyal medya kanallarımızdan duyurulacak. Oyunda bir adım önde olmak için bizi takip edin!
Oyunun Haberleri
Football Manager 2019'un Demosu Yayınlandı 04 Kasım Football Manager 2019 Voidu'da 10 Ekim Football Manager 2019 Yeni Özellikler 28 Eylül Football Manager 2019'un Fiyatı Pazartesi Günü Artacak 23 Eylül Football Manager 2019 Resmi Olarak Duyuruldu 06 Ağustos Daha Fazla Haber