Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Forza Horizon 4 Çıkış Tarihi: 2 Ekim 2018 Geliştirici: Playground Games Dağıtıcı: Microsoft Tür: Yarış
Dünyanın en büyük otomobil festivalinde dinamik mevsimler her şeyi değiştiriyor. Paylaşımlı bir açık dünyada güzel ve tarihi İngiltere'yi ister tek başınıza, isterseniz de başkalarıyla ekip kurarak keşfedin. 450'den fazla arabayı toplayın, modifiye edin ve sürün. Yarışın, becerinizi gösterin, yaratın ve keşfedin. Horizon Süper Starı olmak için kendi yolunuzu siz belirleyin.
 
450'den Fazla Arabayı Toplayın – 100'den fazla lisanslı üretici de dahil olmak üzere şimdiye kadarki en geniş ve en çeşitli Horizon araba listesinin keyfini çıkarın.
 
Yarışın. Becerinizi Gösterin. Yaratın. Keşfedin – Yeni açık uçlu görev boyunca yaptığınız her şey oyununuzu ilerletir.
 
Paylaşımlı bir Dünya Keşfedin – Dünyanızı gerçek oyuncular doldursun. Günün zamanı, hava durumu ve mevsimler değiştiğinde, bunları oyunu oynayan herkes aynı anda deneyimler.
 
Güzel, Tarihi İngiltere'yi Keşfedin – İngiltere'yi Hiç Böyle Görmediniz. Gölleri, vadileri, kaleleri ve nefes kesen manzaraları Xbox One X ve Windows 10'da muhteşem doğal 4K ve HDR özelliklerde keşfedin.
Oyunun BSC Videoları

Monster'da Bu Hafta - Forza Horizon 4 Monster'da bu hafta ABRA A5 V1...

4K Forza Horizon 4 Video İnceleme Forza Horizon 4'ü Xbox One X'd...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Haberleri
Forza Horizon 4: Fortune Island Genişlemesi Çıkışını Gerçekleştirdi 13 Aralık Forza Horizon 4 Xbox Game Pass'e Eklendi 02 Ekim Forza Horizon 4 İnceleme Puanları 25 Eylül Forza Horizon 4 İncelemeleri 25 Eylül'de Yayınlanacak 18 Eylül Forza Horizon 4 Ön Yüklemeye Açıldı 18 Eylül Daha Fazla Haber