Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Humankind Çıkış Tarihi: Açıklanmadı Geliştirici: Amplitude Studios Dağıtıcı: Sega Tür: Strateji
Tunç Çağı'ndan Modern Çağ'a kadar 60 tarihi kültürü birleştirerek kendi uygarlığınızı oluşturun. Her kültür kendi özel oynanış katmanına sahiptir ve neredeyse sınırsız sonuçlara yol açar. Hangi medeniyeti şekillendireceksin?

Yaptığın her büyük eylem, her ahlaki seçim, kazandığın her savaş şöhretini oluşturur. En büyük şöhrete sahip olan oyuncu oyunu kazanır. Dünyada en derin izi bırakan kişi sen olabilecek misin?

Gerçek tarihsel olaylarla karşılaşın, ünlü şahsiyetlere liderlik edin ve bilimsel atılımlar gerçekleştirin. Dünyanın doğal harikalarını keşfedin ya da insanlığın olağanüstü yaratıklarını oluşturun. İnsanlığın akışını nasıl değiştireceksin?

Şehir kurma ve savaşlar ile taktiksel yeteneklerinizi gösterin. Bir savaşı sekiz oyunculu bir dünya savaşına dönüştürmek için müttefiklerini çağırın. Hangi stratejiyi kullanacaksın?
Oyunun Haberleri
Humankind Nisan 2021'de Çıkacak 21 Ekim Humankind 2021'e Ertelendi 15 Haziran Humankind'ın İkinci Geliştirici Günlüğü Araziye Odaklanıyor 21 Şubat Humankind için İlk Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 07 Şubat Sıra Tabanlı Strateji Oyunu Humankind'dan Oynanış Fragmanı Paylaşıldı 13 Aralık Daha Fazla Haber