Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
 Knights and Bikes; 1980'lerde bir İngiliz adasında geçen 1 veya 2 oyunculu elle çizilmiş bir aksiyon-macera oyunudur.
 
Ana kahramanlarının, güvenilir motosikletleriyle Penfurzy'nin sahillerini keşfederek efsanevi bir kayıp hazineyi arayan Nessa ve Demelza olduğu, Define Adası'ndan ilham alan heyecan, tehlike, eğlence ve dostlukla dolu bir gençlik hikayesidir.
 
İki yeni arkadaş, evcil hayvanları olan bir kaz ve kafası kıyak bir hortlak şövalye ile Penfurzy Asi Bisiklet Kulübünü kurar ve bu macerada karşılarına çıkacak her şeye hazırdırlar. Frizbiler, su balonları, oyun kumandaları ve yüksek sesli bir teyp ile tehditlere göğüs gererek tehlikenin tam ortasına pedal sallarlar.
 
Yol boyunca ceplerini ıvır zıvırla dolduracak ve bunları adanın kırsal yolları, rüzgarlı sahilleri, derin ormanları, eğlence parkları ve antik harabelerinde sürecekleri bisikletlerin yükseltmeleri için takas edeceklerdir. Hep beraber yarattıkları dostluk, hayal güçleri kadar büyük bir macera yaratacaktır.
Oyunun Haberleri
Knights and Bikes'ın Animasyon Dizisi Yapılıyor 17 Eylül Knights and Bikes Çıkış Fragmanı 27 Ağustos Knights and Bikes'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu 12 Ağustos Daha Fazla Haber