Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

48 kişi bu oyunu takip ediyor.
No Man's Sky Çıkış Tarihi: 10 Ağustos 2016 Geliştirici: Hello Games Dağıtıcı: Bağımsız Tür: Adventure
     Joe Danger isimli oyunla birlikte kendini gösteren bağımsız oyun stüdyosu Hello Games, No Man's Sky ile birlikte keşfetme üzerine yoğunlaşıyor. Sadece dört kişiden oluşan Hello Games'in yeni nesil projesi No Man's Sky'da her şey keşfedilebilir. Birden fazla gezegenin yer aldığı yapımda her gezegenin kendi ekosistemi bulunuyor. Yıldızlar, dağlar, denizler, gezegenler, kısacası her şey No Man's Sky'da keşfedilebilir olarak karşımıza çıkıyor.
Oyunun BSC Videoları

OynuYORUM - No Man's Sky Çıkışı merakla beklenen ve pek...

E3 2015 Özel: No Man's Sky En dikkat çeken bağımsız oyunl...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Diğer Videoları

No Man's Sky Oynanış Görüntüleri Devasa evreniyle oyuncuları heyecanlandıran yapım için yayınlanan yeni video karşınızda. 

No Man's Sky - E3 2014 Gameplay Trailer Açık dünyanın sınırlarını zorlayan No Man's Sky'ın oynanış videosu sizlerle.

No Man's Sky - VGX Reveal Trailer Dört kişilik ekip tarafından geliştirilen No Man's Sky, sunduğu özgürlükle etkileyici duruyor.
Daha Fazla oyunun diğer videoları
Oyunun Ekran Görüntüleri 31 adet
Oyunun Haberleri
No Man's Sky'ın Beyond Güncellemesi İçin PS4'e Özel Kutulu Versiyon Duyuruldu 21 Ağustos Hello Games, No Man's Sky'ı Switch'e Getirmek İstiyormuş 10 Ağustos No Man's Sky'ın Beyond Güncellemesinden Yeni Fragman Paylaşıldı 08 Ağustos No Man's Sky ‘Beyond’ Güncellemesi 14 Ağustos'ta Yayınlanacak 02 Ağustos No Man's Sky: Beyond'un Yaş Sınırı Resmen Açıklandı 02 Ağustos Daha Fazla Haber